رفتن به نوشته‌ها

قلم های Kirko Bangz دلخراش درباره مرگ پسرش

ما در طول سال 2020 چیز زیادی از Kirko Bangz نداریم ، اما گزارش شده که رپ ضرر عظیمی متحمل شده است. در حالی که جزئیات کمیاب است ، روز پنجشنبه (8 اکتبر) ، خواننده رپ فاش کرد که اخیراً پسرش را از دست داده است. کرکو عکسی از خود در حالی که در کنار فرزند خردسال خود در یک روز شادی به سر می برد ، به اشتراک گذاشت و عنوان دلخراشی در مورد مرگ کودک نوشت.

 Kirko Bangz، Death، Son، RIP
موری فیلیپس / استرینگر / گتی ایماژ < p> “پرواز یک انسان بزرگ بالا. ما شما را خیلی دوست داریم!” کرکو بانگز مستقیماً برای پسر کوچکش نامه نوشت. پیام وی حاکی از آن است که کودک ممکن است با بیماری یا بیماری دیگری زندگی کرده باشد. “ما آنقدر برنامه ریزی کرده بودیم که اکنون قادر به انجام این کار نخواهیم بود اما شما را در مکان بهتری می شناسیم و دیگر هیچ دردی نداریم! مراقب مادر خود باشید که او اکنون بیش از هر زمان دیگری به قدرت شما احتیاج دارد. من می دانم که تو دیگر صدمه ای نمی بینم و سعی می کنم خودم را به این فکر بیندازم تا کمی نور در این پیدا کنم. خدا تو را دوست دارد! “

هزاران نفر با سخنان مهربانانه به پاسخ کرکو پاسخ دادند برای پدر داغدار ما عمیقاً به کرکو بانگ و خانواده وی در این دوران سخت تسلیت می گوییم. از زیر کلیک کنید پست خود است.

مطالب جالب  سابق فیلم بزرگسالان ستاره اوبری طلا به اتهام قتل، 2 تن دیگر را دستگیر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *