رفتن به نوشته‌ها

وضعیت پادشاه فون روشن رابطه با عروسک آسیایی

عنصر

شما باید احساسی به عروسک آسیایی داشته باشید زیرا ، پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته با خواننده رپ شیکاگو King Von و ارسال تصاویر دوست داشتنی زیادی با او ، وون رفت و به جهانیان گفت که او در داستانهای اینستاگرامی خود “هنوز مجرد” است.

رسانه های اجتماعی در واکنش به ادعای مجرد بودن کینگ فون پس از اینکه قصد دارند با عروسک آسیایی همراه شوند.

اوو دخترم برای خجالت می کشم آسیایی عروسک ،” یک طرفدار نوشت: ” یکی دیگر از آنها گفت: “وای .. فکر کردم عروسک آسیایی مردش را پس گرفت. من فقط به kingvon instagram رفتم و آن خانم گفت” هنوز مجرد “. من عصبانی می شوم.”

پستی که آنها به آن اشاره می کنند مربوط به اوایل امروز است ، نشان می دهد که پادشاه وون در رختخواب در حالی که با انبوهی از سرما نوازش می کند پول نقد سخت او نوشت: “صبح بخیر”. “هنوز مجرد است.”

با تصاویر جدیدی از آنها که به بوسه ، و همچنین توییت آسیایی مبنی بر اینکه “در حال بازگشت به خانه” نزد “شوهر” خود است ، طرفداران متقاعد شدند که دوباره به هم می رسند. با این حال ، به نظر می رسد که فون فقط بازی می کرد. حدس می زنم هر دو هنوز در بازار باشند؟

شما چیکار می کنید از همه اینها استفاده کنید؟

پادشاه وون اخیراً افزایش محبوبیت داشته است دنبال گوشت گاو خود را با معروف Dex. ستاره شیکاگو است در این بازی برای سال بوده است. در

مطالب جالب  درک شووین ، افسر متهم به کشتن جورج فلوید ، آزاد شده از زندان
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *