رفتن به نوشته‌ها

کنتاکی AG دانیل کامرون را آزاد بزرگ هیئت داوران ارائه: گزارش

عنصر

دادستان کل کنتاکی ، دانیل کامرون پس از اینکه یکی از اعضای ناشناس هیئت منصفه اعظم وی را صدا زد ، زیر آتش است. اخیراً ، ما گزارش دادیم که یک هیئت منصفه عالی تشکیل جلسه داد و پس از گوش دادن به حقایق ارائه شده توسط دفتر دادستان منطقه ، تصمیم گرفت که اتهامات علیه دو نفر از سه افسر درگیر در تیراندازی برونا تیلور اتهام نباشد. برت هانكیسون به اتهام انفجار ناخواسته برای شلیك بی هدف تیراندازی روبرو می شود و باعث می شود گلوله های او به خانه همسایه ای كه در آن زن و بچه باردار زندگی می كنند وارد شود.

از طرف مدافعانی که خواستار متهم شدن هر افسر در رابطه با مرگ برونا تیلور بودند ، خشم عمومی به وجود آمد ، اما دانیل کامرون ، نماینده ایالت کنتاکی ، بارها اظهار داشت که تحقیقات کاملی انجام شده و منجر به تصمیم هیئت منصفه بزرگ می شود. این عضو هیئت منصفه ناشناس از قاضی درخواست کرده است که دستور انتشار ضبط شده DA را صادر کند زیرا آنها ادعا می کنند آنچه به هیئت منصفه اعظم نشان داده شده با آنچه کامرون به مردم گفته مخالف است.

دانیل کامرون با بیانیه ای طولانی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، به این درخواست پاسخ داد. کامرون نوشت: “هیئت منصفه اعظم به معنای یک نهاد مخفی است. بدیهی است که منافع عمومی در این مورد اجازه چنین اتفاقی را نمی دهد.” “به عنوان یک دادستان ویژه ، تیم ما موظف به اخلاقی است که ضبط شده را از دادرسی Grandy Jury رها نکند ، و ما بر این باوریم که چنین آزادی می تواند تحقیقات فدرال را به خطر بیندازد و عواقب ناخواسته ای مانند مسمومیت هیئت منصفه را به دنبال داشته باشد. . “

مطالب جالب  Le'Veon Bell توسط جت های نیویورک

او می گوید که” علیرغم این نگرانی ها “، پرونده های دادرسی هیئت منصفه بزرگ روز چهارشنبه (30 سپتامبر) منتشر می شود. کامرون “در پرونده ای که ارائه شد” اطمینان دارد و معتقد است که افسران پس از “تیراندازی توسط کنت واکر” ، دوست پسر برونا ، از نیروی موجه استفاده کردند. دفعات بازدید: کل بیانیه در زیر.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *