رفتن به نوشته‌ها

کیکه پلامر متهم حزب محافظه کار Lanez “رفتار سمی” علیه مگان تو نریان

عنصر

جهان هنوز از انتشار آخرین آلبوم Tory Lanez ، Daystar ، متزلزل است. سرگرم کننده چند فیفنیت در مورد اتهامات تیراندازی که توسط مگان تی استالیون به او وارد شده سکوت کرده است ، بنابراین او از فضای خلاقانه خود برای از بین بردن همه چیز از سینه استفاده کرد. به گفته توری لانز ، وی مسئول تیراندازی به مگان نبوده و سال کرده است که اگر از مهاجم دور می شود چگونه مهاجم خود را می شناسد؟ او همچنین در حالی که جزئیات مربوط به رابطه خود با رپر هوستون را فاش کرد ، از از دست دادن بسیاری از دوستان صنعت خود در ناامیدی ابراز ناامیدی کرد.

با استقبال قاطع نسبت به آلبوم Lanez مواجه شده است ، و در حالی که برخی گفته اند که از نظر صدائی ممکن است این بهترین پروژه او باشد ، دیگران او را به خاطر ساخت آلبومی با محوریت Megan Thee Stallion انتقاد کرده اند. ککه پالمر ویدئویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن او خود را متحد مگ اعلام کرد و در عین حال نوشتن شرح طولانی درباره چگونگی اعتقاد او به خودشیفتگی توری است.

“این احساس خلاف پاسخگویی است ، تقریبا خودشیفته به نظر می رسد و من فکر می کنم سمی است اگر ما به عنوان یک جامعه بگوییم اشکالی ندارد. من برای کسی بد نمی خواهم! ” ککه نوشت. “مردم اشتباه می کنند و می توانند از روی آنها رشد کنند. با این حال ، نه به قیمت کسی که در یک وضعیت قربانی قرار گرفت. Idk .. این وضعیت من نیست ، اما من فقط می خواستم بگویم که باعث می شود وقتی مردم احساس “شما را باور نکنید.” این ویدیو را به او و خواندن را از طریق پیام خود را در کامل زیر است

مطالب جالب  Saints Bench Michael Thomas دنبال یک درگیری با هم تیمی های خود
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *