رفتن به نوشته‌ها

کارل-آنتونی تاونز “فوق العاده پشتیبان” از OnlyFans جوردین وودز

کارل-آنتونی تاونز و جوردین وودز مدت کوتاهی هستند که با هم قرار می گذارند و مشخص است که این زن و شوهر به خوبی برای خودشان کار می کنند. تاونز به عنوان یک ستاره در مینه سوتا تیمبرولوز ، اعتبار زیادی در لیگ دارد ، در حالی که وودز به عنوان یک نفوذ ، نام خود را به دست آورده است. در واقع ، وودز اخیراً حساب کاربری OnlyFans بسیار اختصاصی خود را راه اندازی کرده است که به نظر می رسد کاری باشد که این روزها باید انجام شود. حساب های OnlyFans بسیار پر تقاضا است و برخی از افراد مشهور احساس می کنند اگر در این سرگرمی شرکت نکنند آنها را کنار می گذارند.

در طی مصاحبه اخیر با Page Six ، وودز در مورد OnlyFans جدید خود صحبت کرد حساب و آنچه تاونز در مورد همه چیز می گوید. همانطور که وی اشاره کرد ، KAT به شدت از او حمایت می کند و او با هر کاری که انجام می دهد مشکلی ندارد. صرف نظر از این ، او احساس می کند که تصویب همه چیز ضروری نیست زیرا او از استقلال برخوردار است.

 Jordyn Woods

لئون بنت / گتی ایماژ برای BET

” او دید من را می بیند ، و او فوق العاده حمایت می کند ، “وودز گفت. “شگفت آور است که افرادی در زندگی شما وجود داشته باشند که از طریق شما حمایت کنند ، و آنها برای روحیه بخشیدن به شما و کمک به شما در طول سفر هستند. ما در این مورد بسیار آزاد هستیم ما در مورد همه چیز صحبت می کنیم بدیهی است که شما به تأیید شخص دیگری احتیاج ندارید ، اما من فقط می خواهم اطمینان حاصل کنم که همه چیز محترمانه است. همچنین ، من در زندگی شخصی هستم که واقعاً برای عقایدم ارزش زیادی قائل هستم ، بنابراین قبل از ارسال چیزی باید مثل سه نفر س toال کنم. “

مطالب جالب  سلنا گومز می گوید که او در طی همه گیری همه گیر با "کمی افسردگی" مبارزه کرده است. دکتر ویوک مورتی ، جراح سابق ایالات متحده در صفحه زیبایی نادر در اینستاگرام. ریچ فیوری / گتی ایماژ " در ابتدا ، من نمی توانستم به خوبی با آن کنار بیایم. من به نوعی دچار افسردگی شدم. "و سلنا به مورتی گفت." و سپس شروع به رفتن به جایی کردم که واقعاً می نوشتم و فعالیت می کردم. "به آرامی ، در پایان ، چیزهایی را که انجام می دهم پیدا کردم و این برای من بسیار هیجان انگیز بود." "من روی چیزهای شخصی مانند خط زیبایی کار کردم که هدف دارد رسیدن به $ در طول 10 سال 100 میلیون برای سلامت روان ، و اخیراً توانسته ام به استودیو بروم. بنابراین من می گویم در حال حاضر ، من کاملاً دوباره بیرون می آیم و فقط فکر می کنم که باید آن را همانطور که لازم داشتم اداره می کردم و با افراد مناسب و کارهای درست و گام های درست مرا دیوانه نکن. " در ابتدای همه گیری ، گومز با زین لو از اپل موزیک صحبت کرد و گفت که" همه چیزهایی که می خواستم "ساخته بیلی الیش اخیراً پس از شنیدن آن باعث گریه او شده است. در زیر مصاحبه گومز با مورتی را ببینید .jpg / ed7f276aa0262355b8cba4e728353af3 / 1602453832_231415b012c826bbe4f2872dbc41d4cd.jpg "/> سلنا گومز در مورد دشواری خود در مقابله با همه گیر ویروس کرونا توضیح داده است. -با-کمی-افسردگی-در-اخبار-همه گیر -119437.html

وودز در حال حاضر 20 دلار برای OnlyFans خود شارژ می کند و در حال حاضر محتوا را به عنوان “نمادین” توصیف می کند. فقط زمان نشان می دهد که این آخرین موفقیت موفقیت آمیز است یا نه.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *