رفتن به نوشته‌ها

Kanye West برنده 4 جایزه مسیحی و انجیل در “BBMAs”

او هنوز امشب به اخبار پیروزی های بزرگ خود پاسخی نداده است ، اما مطمئن هستیم که Kanye West از تقدیر از جوایز موسیقی Billboard لذت می برد. خواننده رپ مشهور در حالی که خود را برای حضور در دفتر بیضی شکل آماده می کرد ، مشغول لذت زندگی خانوادگی بوده است ، اما مراسم اهدای جوایز شب چهارشنبه (14 اکتبر) به افزودن چند افتخار بیشتر به اتاق جایزه وی کمک کرد. درباره انتشار بازی Jesus is King کمی جنجال به وجود آمد زیرا شما آلبوم را در موعد مقرر تحویل ندادید ، اما پس از ورود به سرویس های پخش ، آلبوم در محافل مذهبی و غیر مذهبی مورد ستایش قرار گرفت.

كانیه وست ، جوایز موسیقی بیلبورد ، جایزه انجیل ، جایزه مسیحی
کوین وینتر / کارکنان / گتی ایماژ

وست اظهار داشته است که ایمان وی در زندگی او اولویت بالاتری دارد و طرفداران با تغییر دینداری او شاهد این امر بوده اند. چگونه رپر به حرفه خود نزدیک می شود Sunday Services تورهای معمولی Kanye West را که مرکز تبلیغات او به آن عادت کرده بود ، برنده کرد و به زودی افراد مشهور در حال پیوستن به گروه کر بزرگ در سراسر جهان بودند.

در حالی که بسیاری هنوز سخت می توانند كانیه وست را به عنوان یك هنرمند مسیحی جدی بگیرند ، شما جوایز بیلبورد را برای Top Gospel Artist ، Top Christian Album ، Top Gospel Album و Top Gospel Song به خانه برد. رپر در برخی از این دسته ها مانند کرک فرانکلین را شکست داد ، بنابراین واضح است که او در مدار انجیل موج می زند. زمزمه هایی وجود داشت که وست در حال کار بر روی دنباله فیلم Jesus is King با دکتر دره است ، اما باید منتظر اطلاعات بیشتر در این باره باشیم. تبریک به شما و تیم خود را.

مطالب جالب  Busta Rhymes Challenges T.I. To A Verzuz Battle
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *