رفتن به نوشته‌ها

Kanye غرب در پاسخ به از Lil یوزی سبزه را چرخش

عنصر

خوراک توییت Kanye West به عنوان هدایایی که ادامه می دهد ، منبع دائمی بینش یکی از جذاب ترین ذهن های هیپ هاپ است. امروز ، Yeezy اجازه داد تا یک سری بازتاب جالب را انجام دهد ، که یکی از آنها برای پاسخ به تلاش اخیر Lil Uzi Vert اتفاق می افتد.

در صورت از دست دادن آن ، Uzi یک فیلم کوتاه را به اشتراک گذاشت که در آن شیطنت را به چالش کشید که “کانیه وست با او لعنتی نکرد.” اوزی که لبخند بازی را هدیه می کند می گوید: “وقتی که من برای آنها آهنگ درست می کنم و آنها فقط یک بار پلاتین می شوند ، من این کار را عمدا انجام می دهم.” در حقیقت ، به نظر می رسد رفتار خوارکننده Uzi چیزی جز احترام به Yeezy را نشان نمی دهد ، هرچند که دقیقاً مشخص نیست که آیا کانی در وهله اول کنایه را گرفته است یا خیر.

با استفاده از توییتر ، كانیه در واقع به كلیپ كوچك Lil Uzi پاسخ داد و به وی پیشنهاد كرد كه او نگرش لوس كننده را بفهمد – حتی خود او نیز با آن زندگی می كند ، به عنوان مثال از استیو جابز استفاده می كند. كانه با اشاره به دامنه جاه طلبی خود می نویسد: “من عاشق UZI هستم و در مورد استیو جابز همین حرف را می زنم كه احساس می كنم دقیقاً مثل UZI هستم.” پاسخ Ye را در زیر بررسی کنید ، و چه کسی می داند – شاید این دو خلاق خلاق بتوانند برای ساختن چیزی واقعاً در دنیای دیگر ، نیروها را متحد کنند. و شاید ، فقط شاید ، بیش از یک بار در روند کار پلاتین شود.

مطالب جالب  تراویس اسکات می Teases "آرمانشهر" آلبوم با کمی تغییر IG
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *