رفتن به نوشته‌ها

کانیه وست و کیم کارداشیان شب خرما در جمهوری دومنیکن دارند

با شروع فصل انتخابات ، کانیه وست و کیم کارداشیان برای اوقات خانوادگی در جمهوری دومنیکن فرار کرده اند. رئیس جمهور امیدوار و همسر ستاره واقعیت او در تعطیلات در D.R. در ماه آگوست ، و آنها برای چهار بار به مکان تفریحی خود بازگشتند – خوب ، با چهار بچه خود را در دو. دیروز (7 اکتبر) ، کانیه وست در توییتر خود به تبلیغ تبلیغات انتخاباتی خود در انتخابات “Vote Kanye” پرداخت زیرا حتی هنگام تماشای بحث معاون ریاست جمهوری حتی تظاهر می کرد که برای Kamala Harris کلاه گذاشته است.

کانیه وست ، کیم کارداشیان ، جمهوری دومنیکن
دیمیتریوس کامبوریس / کارمندان / گتی ایماژ

همانطور که سرنوشت آرزوهای سیاسی کانیه در تعادل آویزان است ، کیم کارداشیان عکس هایی از خانواده خود را به اشتراک گذاشت. وی عنوان “تاریخ شام در DR” را به صورت زیر عنوان کرد: یکی از فرزندانش در حالی که دختر بزرگ نورث آرام در کنار پدرش نشسته بود ، در اینستاگرام خود آویزان شد. این به دنبال یک پست شبانه دیگری است که شما اخیراً در توییتر به اشتراک گذاشته اید ، گزارش هایی مبنی بر اینکه وست ها به دادگاه طلاق می روند را برطرف می کند.

بعد از اینکه کانیه مادرشوهر خود ، کریس جنر را صدا زد و در توییتر تحریک کرد مدتها پیش ، وضعیت ازدواج او با کیم به بحث گزارشهای تبادل نظر و حدس و گمان تبدیل شد. با این حال، به نظر می رسد به عنوان اگر خدمه غرب است انجام این کار خوب است

مطالب جالب  دلیل و ها Rapsody ارائه یک موج آهنگ جدید در "من می توانم آن را به"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *