رفتن به نوشته‌ها

كانیه وست با تأیید الون ماسك در بخش دادن مجدد استادان به هنرمندان خود

كانی وست از زمان انتخابات ریاست جمهوری آینده ، یك برند لباس و غیره – چیزهای زیادی در صفحه خود دارد ، اما در هفته گذشته یا همین حدود ، او وظیفه خود قرار داده است که صنعت موسیقی را برای همیشه تغییر دهد. وی خواستار برچسب های بزرگی که امضا کرده است تا به وی اجازه دهد ارباب خود را خریداری کند در حالی که کل قرارداد خود را در توییتر برای خواندن جهان به اشتراک می گذارد.


روی روچلین / گتی ایماژ

اکنون ، هیچ پوشیده نیست که کانیه وست رابطه تنگاتنگی با الون ماسک دارد. بنیانگذار تسلا حتی به شوخی گفت که کانیه وست شخصی است که بیشترین الهام را از او گرفته است ، هرچند می توانست جدی باشد. كانیه اخیراً تصویری از تبادل پیام متنی بین خود و ماسك را به اشتراک گذاشته است. عکس نشان می دهد که نارضایتی Ye از قراردادهایی که هنرمندان موسیقی خوب به امضا رسانده اند ، اضافه می کند که همان وکلا هستند که معامله خود را انجام می دهند و معاملات آنها را انجام می دهد.

“آیا آنها را تغییر می دهی؟ این قدرتمند خواهد بود” در پاسخ.

“من اکنون آنها را تغییر خواهم داد”.

ساعت 3:01 بعد از ظهر ، كانیه پس از توییت كردن به ماسك ، تصویری از پروفایل توئیتر خود را ارسال كرد و نوشت: “من به همه هنرمندان موسیقی خوب سهم 50 درصدی از استادانشان را پس می دهم”.

در آخر هفته ، كانیه وست پیشنهادی هفت ماده ای را برای تجدید ساختار قراردادهای صنعت موسیقی به اشتراک گذاشت. بیشتر آن باید با حق التدریس و استادان معامله کند و همچنین با ارائه پیشنهادات لیبل در معاملات رکورد. می توانید همه چیز را در اینجا بخوانید. عکس صفحه “Ye” را در زیر ببینید.

مطالب جالب  گالری اینستاگرام: دوست دختر جوان اراذل و اوباش Jerrika Karlae
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *