رفتن به نوشته‌ها

Kanye West Drops تبلیغات رسمی تبلیغات ریاست جمهوری

علی رغم احتمال بسیار ناچیز انتخاب شدن وی ، کانیه وست همچنان برای کسب هرچه بیشتر آرا در انتخابات آینده تلاش می کند. فوق العاده طراح رپ ، تبلیغات تبلیغاتی بسیار جدی خود را در توییتر به اشتراک گذاشت ، جایی که مقابل پرچم سیاه شده آمریکا ایستاده است و می پرسد ، “آمریکا چیست؟”


بازار براد / گتی ایماژ

“او در آگهی می گوید:” ما به عنوان مردم تعهد ملت خود به ایمان را احیا خواهیم كرد. طبق آنچه در قانون اساسی ما خوانده شده است ، “اعمال رایگان دین” ، از جمله البته نماز. وی در ادامه بازی های تارهای ارکسترال حماسی ادامه داد: “از طریق دعا ، ایمان قابل بازیابی است. ما ، به عنوان مردم ، به هدفی بزرگتر از خود دعوت می شویم. ما نه تنها چراغ راه جهان نیستیم ، بلکه باید خدمتگزار یکدیگر باشیم.” . بین عکسهای دل انگیز یک خانواده دور هم جمع می شود و افراد در حال شنا. سرانجام ، این منجر به هدف اصلی كانه وست در صورت رئیس جمهور شدن وی می شود.

“ما با ساختن خانواده های قوی تر ، كشور قدرتمندتری خواهیم ساخت. خانواده ها عناصر سازنده جامعه هستند.” وی در پایان فیلم های نمایشی دریا می گوید: “با روی آوردن به ایمان ، ما نوعی ملت خواهیم بود ، نوعی مردمان که خداوند قصد ما را دارد.” در پایان ویدئو ، كانیه وست از مردم می خواهد كه روی برگه های رای خود “در كانیه وست بنویسند”.

مطمئناً ، اگر این جمله به این جمله ختم نشود ، “من كانیه وست هستم و این پیام را تأیید می كنم” این تبلیغ رسمی نخواهد بود. آیا شما در سال 2020 به Yeezy رأی می دهید؟ صدا در نظرات.

مطالب جالب  مگان تو نریان جشن ورود در "100 بیشتر افراد با نفوذ" تایم فهرست
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *