رفتن به نوشته‌ها

Kanye غرب عذر خواهی به Jay-Z به بیش از پوما تهمت

عنصر

كاني وست اخيراً هنگام صحبت از توئيتر دچار اشك شده است ، زيرا او دائماً با برخي ديدگاهها در مورد چگونگي ديدن جهان به سكو مي رود. گرفتاری بزرگ وست از اواخر صنعت موسیقی بوده است و اینکه او احساس می کند بسیاری از معاملات هنرمندان انجام می شود ، شبیه کار برده است. كانیه فعالانه در تلاش است تا نحوه برخورد با هنرمندان را تغییر دهد ، كه مطمئناً قابل تحسین است. با این حال ، او همچنین در طول این جنجال ها خود را به دردسر انداخت ، به خصوص اخیراً وقتی او گفت که طرح های کفش ورزشی پوما “به طرز شرم آوری زباله” است.

امروز ، كانیه در حالی كه در توییتر بود ، از نظرات خود درباره Puma عقب نشینی كرد ، که او به تازگی با کریم بیگز بورک در مورد آنچه گفته بود صحبت کرده بود. در این توییت ، کانیه تصدیق می کند که نباید هیچ حرف بدی درباره پوما می زد و از جی زی به خاطر اینکه کسی را آزرده خاطر کرده است معذرت می خواهد.

این یک قدم بزرگ برای کانیه است که هرگز از این کار خجالتی نبوده است مردم را به روش اشتباه مالش دهید. Kanye به عنوان بنیانگذار مارک AdidasYeezy خود موجی در صنعت کفش کتانی ایجاد کرده است که در نهایت وی را به یک میلیاردر تبدیل کرده است. با این حساب ، جای تعجب نیست که او یک انگشت بزرگ را به سمت مارک بزرگی مانند Puma بکشد.

مطالب جالب  Lil Tecca اولین آلبوم "Virgo World" Ft. از Lil Durk، منو، Skrillex به، پولو G
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *