رفتن به نوشته‌ها

جاستین تیمبرلیک ، Ty Dolla $ ign ، Hit-Boy و Ant Clemons در حال پخت و پز هستند

دیروز ، تیمبالند و جاستین تیمبرلاک تایید کردند که آنها به طور مداوم روی موسیقی جدید کار می کنند ، احتمالاً قرار است در دنباله مورد انتظار Futuresex / Lovesounds ظاهر شود که از آن به بعد طعنه زده شده است. و در حالی که آنها اخیراً در یک آهنگ جدید ملودیک گیتار محور کار کرده اند ، به نظر می رسد که JT به طور پیوسته با چند نفر دیگر از همکاری ، از جمله Ty Dolla $ ign ، Ant Clemons و یکی از سازندگان برجسته سال در ارتباط است – Hit Boy.

Hit Boy

فریزر هریسون / گتی ایماژ

در حالی که مشخص نیست این کوارتت چه چیزهایی را اختراع کرده است و برای چه کسی پروژه – مبادا فراموش کنیم که Ty Dolla $ ign همچنین آلبوم Dream House خود را در دست ساخت دارد – به نظر می رسد آنها حداقل برای یک آهنگ به هم پیوسته اند. به هر حال ، به نظر می رسد دیدن خلیج پچ استودیو موید این باشد که موسیقی در واقع بخشی از برنامه سفر بوده است.

از طرف دیگر ، مورچه ای Clemons اخیراً بیست و نهمین سالگرد تولد خود را جشن گرفت و یک کلیپ مفید از صفحه IG نشان می دهد که یک جشن در همان روز کاهش یافته است – خودتان آن را در زیر بررسی کنید. “از همه آرزوهای تولد و همه که در ساخت 29 امین سالگردی من از بهترین تولدها تا کنون متشکرم !!” زیرنویس ها Clemons ، در کنار فیلم کیک سرو شده.

با وجود مشخص نبودن نتیجه ، از دیدن ترکیبی از مورچه Clemons ، Hit-Boy ، Justin Timberlake و Ty Dolla در آینده نزدیک تعجب نکنید. اینکه آیا واقعاً Futuresex / Lovesounds 2 را خواهیم دید یا خیر ، داستان دیگری است. آیا می خواهید این چهار نفر در یک آهنگ واحد همکاری داشته باشند؟

مطالب جالب  Toni Braxton به هشدار دیوید Adefeso برای متوقف کردن صحبت در مورد بچه ها او: "شما راسو"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *