رفتن به نوشته‌ها

جاستین بیبر News Crocs

را فاش کرد

چند روز پیش ، جاستین بیبر اعلام کرد که برای رونمایی از یک همکاری جدید انحصاری با کروکز همکاری می کند و بلافاصله باعث جهش قابل توجه 11٪ در قیمت سهام Crocs می شود. بیبر به دنبال تحریک اولیه در صفحه اینستاگرام خود ، حجاب طراحی آینده را که حول برچسب درو خانه خودش است ، برداشته است.

سیندی اورد / گتی ایماژ

با توجه به آخرین آپلودهای بیبر در IG ، Croc خودش یک زرد عمیق است که با جذابیت های رنگین کمان ، خرس عروسکی ، تکه پیتزا و آرم درو هاوس. و گرچه افشاگری در واقع یک کروک نبود ، بلکه یک کیک فوتورالیستی بود ، بیبر تایید می کند که طراحی بسیار واقعی است. او می گوید: “من از همان ابتدا Crocs را می پوشیدم و اکنون می بینید ، من طراحی خودم را دارم.” “آنجا را ببینید ، من کمی قافیه را انجام دادم. من با خودم ، درو هاوس ، یک کراپ با کروکس انجام دادم ، و به زودی واقعاً آماده خواهد شد.”

برای کسانی که علاقه مند به تهیه یک جفت هستند ، بیبر Crocs قرار است در روز سه شنبه ، 13 اکتبر ، با قیمت خرده فروشی 54.99 دلار دلار کاهش یابد. مشخص نیست که آیا طراحی بیبر به همان اندازه Post Malone اثبات خواهد شد ، اگرچه مشخص است که آیکون های پاپ امروزه از کدام سبک کفش استقبال می کنند. به عنوان مثال ، Bad Bunny نیز با طراحی سفارشی خود به خانواده Crocs پیوست و این مفهوم را مطرح کرد که این روزها این برند با برخی از مهاجمان سنگین بازی می کند.

نگاهی دقیق به Bieber Crocs در آینده بیاندازید ، و اگر می خواهید یک جفت را تأمین کنید ، آماده برای رد کردن ربات ها با وحشیانه ای هستید که بیبر خلق و خو و خنده دار را بیهوش می کند.

مطالب جالب  Toosii می یابد خارج از دولت پرش در او "ملاقات در LA"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *