رفتن به نوشته‌ها

999 صندوق آب WRLD است و باغداری دوران کودکی، مدرسه ابزار برای رپر

عنصر

سال گذشته اخبار غم انگیزی به کارملا والاس در فصل تعطیلات داده شد که زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد. در دسامبر سال 2019 بود که مادر Juice WRLD اطلاع یافت که پسرش درگذشته است و از آن زمان ، او همچنان به احترام یاد او با میلیون ها نفر دیگر که از طرفداران فداکار رپ فقید هستند ، است. صندوق 999 به یاد او راه اندازی شد و این بنیاد به جوانانی که ممکن است با مشکلات روانی یا سو abuse مصرف مواد دست و پنجه نرم می کنند کمک می کند و گزارش شده است که آنها اخیراً مدرسه کودکی Juice WRLD را با ابزار موسیقی هدیه داده اند.

دانش آموزان از پیش دبستانی تا کلاس دوم در مدرسه مسیحی Deer Creek در ایلینوی از دریافت سازهای جدید خود بسیار هیجان زده بودند. گزارش شده است كه Interscope Geffen A&M و درجه A به اهداي عظيم كمك مي كنند و يكي از معلمان سابق Juice WRLD ، خانم Lannaea Alexander ، درباره صندوق 999 صحبت كرد. الكساندر طبق گفته مجتمع گفت: “مثبت بودن و استعداد بسیار زیاد جراد بر هرکسی كه به حضور او می آمد تأثیر می گذاشت.”

“روح او را می توان در ضربان قلب مأموریت مدرسه ما و در داخل دیوارها و طبقه احساس كرد. خود مدرسه. ما از پذیرفتن این هدیه از طرف کارملا و جراد که ما را قادر می سازد آموزش قوی موسیقی را برای دانش آموزان خود در مدرسه مسیحی Deer Creek ارائه دهیم بسیار سپاسگزاریم. ” راهی زیبا برای ادای احترام به هنرمند افتاده.

مطالب جالب  بنگاه ها شنود گذاشته دکتر Dre برای مافیا Banger های "شرکت شکست مفتضحانه"

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *