رفتن به نوشته‌ها

Juice WRLD Fan از Lil Yachty به اتهام حمله

شکایت کرد

Lil Yachty به دلیل ضرب و شتمی که همراهانش در Rolling Loud Los Angeles انجام دادند ، شکایت شد و این هفته با یک دادخواست به دلیل حمله مورد اصابت قرار گرفت.


اما مک اینتایر / گتی ایماژ

این درگیری در Rolling Loud در دسامبر 2019 انجام شد ، درست چند روز پس از فوت Juice WRLD. یک ادای احترام برای رپر فقید در نظر گرفته شده بود که باعث جذب بسیاری از طرفداران شد ، اما متأسفانه یک مرد نتوانست برای نمایش باقی بماند.

جیمی کوویاک ، که برای تماشای ادای احترام آنجا بود ، از Lil Yachty به دلیل تعرض شکایت کرده و ادعا می کند که رپ و خدمه وی هنگام ورود به محوطه جشنواره وی را مورد ضرب و شتم قرار داده اند. گزارش شده است که اسناد دادگاه توضیح می دهد که Quivac تنها در حال راه رفتن است که متوجه لیل بوت و اطرافیانش در نزدیکی ورودی شد. او گویا سعی کرد در اطراف آنها مانور دهد تا به یکی از مراحل برسد ، زمانی که به طور تصادفی به یکی از اعضای تیم Yachty برخورد کرد. در این اسناد ادعا می شود که کسی فریاد می کشد قبل از اینکه Yachty مشتی را پرتاب کند ، شروع به داد زدن کرد.

در آن زمان ، با پیوستن تمام خدمه او به رپر ، لگد زدن و لگد زدن به او ، اوضاع زشت شد.

Quivac به دلیل حمله و باتری و همچنین به دلیل پریشانی عاطفی شکایت می کند.

در همین حال ، Lil Yachty بارها و بارها ادعا کرده است که او شروع به مبارزه نکرده است. وی هنگامی که در ابتدا به ماجرای شکستن سال گذشته واکنش نشان داد ، گفت: “من یک فرد مشکل ساز نیستم. من فقط دعوا با مردم را انتخاب نمی کنم”.

فیلم مبارزه در بالا را ببینید.

در [از طریق]

مطالب جالب  Charlamagne Tha God ادعا می کند کانیه وست صاحب بیگ شان 3 میلیون دلار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *