رفتن به نوشته‌ها

ها Juelz Santana هدایا همسر Kimbella با جدید ماشین و جواهر: “U استحقاق آن را”

عنصر

جشن تولد کیمبلا همزمان با برپایی هدیه های بیشتر شوهرش Juelz Santana برگزار می شود. در ژانویه 2019 ، Juelz و Kimbella پس از 10 سال برقراری ارتباط و خاموش شدن گره زدند. این دو جزئیات مربوط به اوج و فرود روابط خود با بینندگان تلویزیونی واقعیت در Love & Hip Hop ، از جمله ماه های منتهی به حبس رپر است. كیمبلا او را در حالی كه پشت میله های زندان بود نگه داشت و حالا كه به خانه برگشته است ، Juelz Santana در عشق ورزیدن به عروس خود متوقف نشده است.

چند روز پیش ، كیمبلا تولد خود را جشن گرفت و Juelz او را با افتخار عکس بازگشت از روز عروسی آنها. خواننده رپ در این مقاله نوشت: “من عاشق بوسیدن U ، بغل کردن ، نگه داشتن U ، لمس U ، عشق ورزیدن به U ، I Love Loving U ، من عاشق بودن عاشق Wit U هستم … HAPPY BDAY My Love QueenBella Akakimbellasworld” زیرنویس روز پنجشنبه (15 اکتبر) ، Juelz بازی خود را بالا برد و همسرش را با یک شلاق جدید – تعظیم روی کاپوت – همراه با چند جواهر جدید غافلگیر کرد.

این زوج در سواری جدید کیمبلا به دور شهر سفر کردند و او یخ کور کننده خود را برای دوربین نشان داد. سورپرایز تولد را در زیر ببینید.

مطالب جالب  MadeinTYO با "BET Uncut" Ft. احتمال رپر و Smino
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *