رفتن به نوشته‌ها

خواکین ققنوس و رونی مارا اولین فرزند پس از رودخانه ققنوس را نام می برند

رونی مارا و خواکین ققنوس از اولین فرزند خود در جهان استقبال کرده اند. این زوج پسر خود را به نام برادر فقید ققنوس ، ریور ، نامگذاری کرده اند.

 Joaquin Phoenix، Rooney Mara، River Kevork Djansezian / گتی ایماژ

ویکتور کوساکوفسکی ، فیلمساز روسی ، در یک پرسش و پاسخ اخیر در زوریخ 2020 خبر داد جشنواره فیلم وی گفت که ققنوس به دلیل تولد پسرش ریور نمی تواند در تبلیغ مستند گوندا که مجری ققنوس تهیه کرده است شرکت کند.

“او اتفاقاً نام او را گرفت Kossakovsky روی صحنه گفت … یک پسر زیبا به نام River ، بنابراین او اکنون نمی تواند آن را تبلیغ کند.

این کارگردان همچنین توضیح داد که سخنرانی قبضه اسکار ققنوس از اوایل سال جاری همان چیزی است که باعث الهام او برای دستیابی به به فیلم کمک کنید.

ققنوس در سخنرانی پذیرش خود ، درباره حقوق حیوانات بحث کرد. وی همچنین از برادر فقید خود نام برد: “هنگامی که او 17 ساله بود ، برادرم این غزل را نوشت ، او گفت ،” با عشق برای نجات فرار کن ، و صلح به دنبال خواهد آمد. “

ققنوس همچنین در مورد River در مصاحبه ای با 60 دقیقه در ژانویه: “من احساس می کنم تقریباً در هر فیلمی که ساختم ، به نوعی با رودخانه ارتباط داشت. و من فکر می کنم که همه ما حضور و راهنمایی او را در زندگی خود به طرق مختلف احساس کرده ایم. “

[از طریق]

مطالب جالب  کانوی، ناظر مادرم بودی دختر نوجوان برای افشای COVID-19 تشخیص
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *