رفتن به نوشته‌ها

جیمی باتلر می فرستد پیام به متنفر حرارت در آستانه بازی 2

عنصر

جیمی باتلر و میامی هیت شب گذشته شروع خشن در فینال NBA را داشتند زیرا با 18 امتیاز مغلوب لس آنجلس لیکرز شدند. بازیکنانی مانند بم آدبایو و گوران دراگیچ در این مسابقه مصدوم شدند و این بدان معناست که احتمالاً مجبور خواهند بود بازی 2 را از دست بدهند. این تیم گرما را در یک نقطه ضعف بزرگ قرار می دهد و هواداران نگران هستند که این می تواند پایان امیدهای قهرمانی خود را بیان کند.

امروز ، در طول امکانات رسانه ای ، باتلر در مورد بازی 1 و تمام افرادی که فکر می کنند این فینال NBA شسته خواهد شد صحبت کرد. همانطور که وی توضیح داد ، در تمام طول فصل تیم های Heat دست کم زده اند و آنها در این موقعیت ها رشد می کنند.

“همه احتمالاً فکر می کردند که به هر حال می خواهند با ما چنین کنند. احتمالاً فکر می کنند آنها می خواهند 3 بار دیگر این کار را انجام دهند. من با شما موافق نیستم. باتلر گفت هیچ کس ما را انتخاب نکرده است تا اینجا باشیم ، ما آن را در آغوش می کشیم ، دوستش داریم و می دانیم که می توانیم برنده شویم ، اما باید عالی بازی کنیم. پس وارد بازی 2 می شویم ، پشت دیوار می مانیم ، yada yada yada ، ما پیروز خواهیم شد. “

بر اساس این نظرات ، مشخص است که باتلر هنوز به این تیم Heat اعتماد دارد ، با این حال ، را کاملا کمی شانس برای غلبه بر این پر رونق تیم ملی لیکرز.

مطالب جالب  اردن هوا 5 "چه" رسما پرده برداری کرد: عکس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *