رفتن به نوشته‌ها

جیم کری به عنوان جو بایدن

به “SNL” می پیوندد

Saturday Night Live به طور پیوسته در حال تهیه مطالب از فضای سیاسی ایالات متحده است و با برگزاری انتخابات در کمتر از دو ماه ، احتمال دارد این سریال طولانی مدت دو برابر شود – پایین تر امروز ورایتی تأیید کرد که به غیر از جیم کری برای بازی در نقش جو بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور و نامزد کنونی ریاست جمهوری دموکرات ، در فصل پیش رو مورد استفاده قرار نگرفته است.

جیم کری شنبه شب زنده

راشل لونا / گتی ایماژ

با توجه به همه آنچه در مورد گاف های تبلیغاتی گاه به گاه جو بایدن و پرتال های لفظی زیاد یادآوری شده است ، انتظار داشته باشید کری یک روز درست در این نقش داشته باشید. اگرچه برخی دیگر از خود سال کرده اند که آیا ماده اصلی NBC با همان وحشیگری که ترامپ انجام می دهد ، باید به بایدن خواهد رفت ، اما بسیاری کنجکاو هستند که ببینند جیم کری در کمدی طرح های زنده تلاش می کند. به خصوص اگر او خطوط معاملاتی خود را با دونالد ترامپ از الک بالدوین آغاز کند ، زیرا ممکن است با گرم شدن بحث ها خیلی خوب کار کند.

بایدن در Saturday Night Live دقیقاً قلمرو جدیدی نیست. کری همان جایی را که جیسون سودکیس و وودی هارلسون ، بازیگران قبلی بایدن متوقف شده اند ، انتخاب می کند و احتمالاً با آغاز فصل جدید سریال SNL در 3 اکتبر ، در این نقش بازی می کند. از آن زمان ، پنج قسمت متوالی قبل از آغاز انتخابات در روز سه شنبه ، 3 نوامبر پخش می شود. همچنین لازم به ذکر است که اپیزودها یک بار دیگر ، البته محدود ، در برابر تماشاگران زنده استودیو ضبط می شوند.

آیا از دیدن جیم کری برای بازی در نقش جو بایدن هیجان زده اید؟

[از طریق]

مطالب جالب  SZA به ادعای Drake در مورد "Savage Mode II" واکنش نشان می دهد كه آنها تا به امروز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *