رفتن به نوشته‌ها

جری جونز با دونالد ترامپ تماس می گیرد: “سخت ترین کارگری که تاکنون دیده اید”

جری جونز ، مالک دالاس کابویز ، جمعه ، پس از مثبت شدن آزمایش رئیس جمهور COVID-19 ، نگرانی خود را نسبت به دونالد ترامپ ابراز کرد. جونز همچنین ترامپ را “سخت ترین کارگری که تاکنون دیده اید” نامید.

 جری جونز ، دونالد ترامپ ، COVID-19 تام پنینگتون / گتی ایماژ

” من می خواهم حساسیت و نگرانی خود را نسبت به رئیس جمهور ، “جونز به 105.3 فن گفت. “هیچ کس در جهان توانایی اداره این COVID را بهتر از دفتر رئیس جمهور ایالات متحده ندارد. من بسیار مطمئن هستم که او قادر به ادامه حکومت خواهد بود. من مطمئن هستم که او این را پیش بینی کرده است. با شناختن او سخت ترین کارگری است که تاکنون دیده اید. با شناختن او ، او می تواند از این طریق به درستی پیش برود و امیدوارم که هیچ ضربه ای را از دست ندهد. “

آزمایش ترامپ در اوایل جمعه برای COVID-19 مثبت بود و با ارسال توییت نوشت:” امشب ، من و آزمایش FLOTUS مثبت هستیم برای COVID-19. ما بلافاصله روند قرنطینه و بهبودی خود را آغاز خواهیم کرد. ما از این با هم عبور خواهیم کرد! “

دستیار کاخ سفید ، هوپ هیکس ، علائم COVID-19 را در مسیر رفتن به یک رویداد مبارزاتی در مینه سوتا نشان داد و روز پنجشنبه مثبت شد.

تعدادی سایر جمهوریخواهان در کارزار انتخاباتی ترامپ نیز از نظر COVID-19 مثبت بوده اند ، از جمله کریس کریستی ، فرماندار سابق نیوجرسی.

ترامپ در حال حاضر در مرکز پزشکی والتر رید است و برای ویروس کرونا تحت درمان است. < P> [از طریق]

مطالب جالب  حزب محافظه کار Lanez پاسخ به ریک راس، منابع Breonna تیلور
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *