رفتن به نوشته‌ها

Jeannie Mai با انتقاد از اینکه او می خواهد “تسلیم” نامزد Jeezy

شود واکنش نشان داد

هفته گذشته در یک قسمت از The Real تعریف تسلیم بودن ، گفت که او می خواهد به محض ازدواج دو نامزد خود “تسلیم” شود ، Jeezy . مای در ادامه توضیح داد که در حالی که خود را “زنی مسلط” می داند ، تسلیم تسلیم شدن در برابر همسرش پس از ازدواج عملی است که او مشتاقانه منتظر آن است. مجری برنامه گفتگوی تلویزیونی برای اظهارنظرهای خود گرمای زیادی را به خود جلب کرد ، مردم برای ابراز بیزاری از شبکه های اجتماعی سرازیر شدند و گفتند این احساسات باعث تحقیر زنان می شود.

دیگران به دفاع از مای پرداختند و اظهار داشتند که اظهارات وی برداشت غلطی است و استدلال می کنند که تسلیم شدن یک زن در برابر شوهرش لزوما پذیرش حقارت نیست ، بلکه به راحتی به مرد اجازه می دهد پیشرو در رابطه. مای در مورد اظهارات ناخواسته بحث برانگیز خود در آخر هفته در یک پست اینستاگرامی توضیح داد و بر اهمیت انتخاب شخصی در این موضوع تأکید کرد.

“با دادن قدرت داشتن کسی در این امر پیشگام باشید زندگی نوشت: “قدرت به خودی خود قدرت است.” شما “با اراده تسلیم می کنید” نه “به زور ارسال می کنید.” “

 jeannie mai jeezy submit

بنت راگلین / گتی ایماژ < / h6>

مای همچنین با حضور در جمعه در نمایش تالار تامرون ، واکنش نشان داد ، و گفت: “دختر ، من 41 ساله ام. مهم نیست که من چه نوع فشارهایی را از زنان دیگر در آنجا می گیرم. ” مای که در عقاید خود خلل و محکم به نظر می رسید ، به صراحت گفت که واکنش مردم نسبت به اظهارات او به اندازه ای که مردم ظاهراً در مورد پویایی روابط خود هستند ، ناراحت نیست. شاید او انرژی خود را در جای دیگری مانند دوره فعلی Dancing With The Stars متمرکز کرده است.

پست مای و همچنین واکنشهای مختلف مردم نسبت به نظرات وی را در زیر بررسی کنید.

برگزیده شده

مطالب جالب  بزرگ شان آکورد دارد نسخه محدود "دیترویت 2" جوش شیرین کامل با پرتره رپر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *