رفتن به نوشته‌ها

نقاشی دیواری جدید J. Cole در کارولینای شمالی برجسته است

تمام سال شایعاتی مبنی بر اینکه J. Cole ، یکی از ستاره های برتر هیپ هاپ ، قصد دارد آلبومی با عنوان The Fall Off را قبل از پایان سال منتشر کند سال این آلبوم که ششمین آلبوم کول خواهد بود ، در ابتدا در هنگام اجرای یک فستیوال در لاس وگاس مورد تحریک قرار گرفت ، جایی که وی دارای گرافیکی با عنوان آلبوم در صفحه نمایش بزرگ بود.

متأسفانه ، ما هیچ اطلاعاتی در مورد آلبوم نداریم ، اما این آخر هفته ، یک نقاشی دیواری عظیم جدید در خارج از شهر زادگاه J. Cole ، Fayetteville ، کارولینای شمالی ، ظاهر شد که بسیاری از آن در شبکه های اجتماعی تعریف می کنند .

این قطعه زیبا توسط JEKS ، یک هنرمند محلی خیابانی در کارولینای شمالی ، ساخته شد و کار خود را بر اساس عکس Jonathan Mannion انجام داد.

“همکاری دیگر با عکاس افسانه ایjonathanmannion از افسانه NC hiphoprealcoleworld برایuhillwalls در دورهمی NC” ، JEKS نوشت.

این اثر هنری در دورهام سفارش داده شد ، فقط هشتاد مایل با فایتویل فاصله دارد.

طبق گفته هیپ هاپ DX ، این به عنوان بخشی از پروژه UHill Walls گنجانده شده است. یک کاربر IG در مورد نقاشی دیواری جدید گفت: “این مانند یک تجربه هنری در فضای باز است.” “بیش از 40،000 فوت مربع پر از نقاشی دیواری است که به بسیاری از مردان و زنانی که از طریق NC تحت تأثیر فرهنگ قرار گرفته اند ، ادای احترام می کند. SUPER dope!”

مطالب جالب  جان سینا به عنوان شخصیت اصلی در "صلح ساز" Spin-off "جوخه انتحاری"

کوین وینتر / گتی ایماژ

نقاشی دیواری زیبا را ببینید و اجازه دهید ما می دانیم که چه فکر می کنید.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *