رفتن به نوشته‌ها

J. کول Dreamville را گسترش می دهد شرکت با چند رسانه ای بخش

عنصر

J. همانطور که می توانید تصور کنید ، کول و ابراهیم حمد در حال انجام اقدامات اساسی هستند. بین همکاری های پوما و راه اندازی جشنواره خود در کارولینای شمالی ، جی کول و ایده ابراهیم چندین هنرمند برجسته در هیپ هاپ و R&B مانند EarthGang ، Ari Lennox ، EarthGang تولید کرده اند و لیست ادامه دارد. با این حال ، بعد از تلاش های مشترک مشترک با شرکت های بزرگ ، Dreamville در حال گسترش فعالیت های خود به یک شرکت چندرسانه ای است.

در هر نوع ، Dreamville Records اکنون یک شرکت رسانه ای چند رشته ای ، Dreamville Ventures و استودیوی محتوای جدید ، Dreamville Studios را راه اندازی کرده است. با استخدام دامین اسکات سردبیر سابق مجتمع به عنوان رئیس Dreamville و Candace Rodney به عنوان معاون اجرایی و رئیس استودیوی Dreamville ، این زوج مسئول نظارت بر Dreamville Ventures و فعالیت های روزمره آنها و همچنین کمک به گسترش جایگاه موسیقی خود خواهند بود ، لباس ، سرگرمی و رویدادهای زنده که شامل جشنواره دریم ویل است.

“ج. کول” در مورد اعلامیه گفت: “دریم ویل همیشه یک عمل مادرانه و پاپ با جاه طلبی ها و ایده های بزرگ بوده است.” “استخدام Damien و Candace نه تنها تجارت خانواده ما را با دو نفر از باهوش ترین و توانمندترین مدیران صنعت گسترش می دهد ، بلکه به ما این امکان را می دهد که جهشی عظیم در جهت تبدیل آن ایده های بزرگ به واقعیت داشته باشیم.”

ابراهیم اضافه کرد ، “Dreamville مارکی است که ما از ابتدا ساخته ایم و انتصابات Damien و Candace به ما امکان می دهد تا شرکت را به سطوحی برسانیم که همیشه آرزو داشته ایم در حالی که ارزش ها و اعتقادات اصلی خود را حفظ می کنیم. خط مقدم توسعه ما است. “

مطالب جالب  کشش و Bobbito تلنگر با Jay-Z، چیز مهمی نیست آیات در "آزاد EP 1"

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *