رفتن به نوشته‌ها

مکعب یخی تحت فشار کریس کوومو درباره صحبت با دولت ترامپ

چند روز سخت است که Ice Cube به این دلیل است که رپر برای کار با دولت ترامپ در دستور کار “قرارداد با آمریکای سیاه” ضربات سنگینی خورده است. مکعب هرگز سکوت نکرده است زیرا مربوط به موضوعات سیاسی است ، اما برخی احساس می کنند که او حقایق مربوط به ترامپ را نادیده می گیرد ، به ویژه با توجه به اینکه رئیس جمهور و تیمش از تأیید جنبش Black Lives Matter خودداری کرده اند و صریحاً اظهار داشته اند که آنها اعتقاد ندارند نژادپرستی سیستماتیک وجود دارد. ایراد رئیس جمهور ترامپ در بحث های اخیر هنوز هم برای بسیاری از افرادی که همچنان از نکوهش برتری سفید هنگام حضور در صحنه خودداری می کنند ، مسئله ای است.

 یخ مکعب ، CNN ، دونالد ترامپ ، جو بایدن ، کریس کوومو
پاراس گریفین / استرینگر / گتی ایماژ

یخ مکعب قرار بود شب گذشته (15 اکتبر) در CNN ظاهر شود ، اما او توییت کرد که ویژگی او محو است. کیوب نوشت: “بنابراین قدرتهایی که امشب مصاحبه من باCuomoPrimeTime لغو شده اند. من چند ماه است که ازCNN ممنوع شده ام بنابراین از اینکه آنها حتی پرسیدند متعجب شدم. اما به نظر می رسد که آنها نمی توانند از پس حقیقت برآیند.” . آن “قدرتهایی که” بودند باید رادیو را به هوا وادارند و عصر امروز (16 اکتبر) Ice Cube به س questionsالات مطرح شده توسط کریس کوومو پاسخ داد.

مشخص بود که یخ مکعب از انتقادی که به او وارد شده ناامید کننده است دریافت کردم ، به ویژه اتهاماتی که وی در حمایت از دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری عنوان کرده است. به گفته کیوب ، هم مبارزات انتخاباتی بایدن و هم ترامپ به او رسیده بودند ، اما در حالی که تیم بایدن می خواستند منتظر بمانند تا بعد از انتخابات ، اردوگاه ترامپ آماده بود تا بلافاصله در مورد ابتکار عمل بحث کند. مکعب روشن کرد که او از ترامپ یا برنامه کاری خود پشتیبانی نمی کند ، اما او مایل بود با هر رهبر سیاسی که آماده شنیدن است کار کند.

“من به هر کسی که قدرت را داشته باشد می روم و من” مامان به طور مشخص در مورد مشکلات ما با آنها صحبت می کند. ” “من به آنجا نمی روم و در مورد اقلیت ها صحبت نمی کنم ، در آنجا صحبت نمی کنم که در مورد افراد رنگارنگ یا متنوع یا هیچ یک از این موارد صحبت کنم. من برای سیاه پوستان آمریکایی به آنجا خواهم رفت. کسانی که از فرزندان برده ها هستند. این همان چیزی است که من می خواهم با هر کسی که قدرت را در اختیار دارد صحبت کنم. بنابراین ، اگر کسی در این زمینه مشکلی داشته باشد ، به نظر می رسد یک مشکل شخصی است. ” کریس کوومو تأیید کرد که این یک “مشکل شخصی” است و کیوب را در مورد موضع خود تحت فشار قرار داد. اتمام ارز زیر است

در [محتوای جاسازی شده]

مطالب جالب  LION BABE سهام جلد موس دف "را UMI می گوید:"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *