رفتن به نوشته‌ها

HNHH و TuneCore در حال حاضر “متقاضیان حرارتی” هنرمند ویژه: لیمو شیرین هیچ کس

عنصر

در سال 2019 ، HNHH و TuneCore برای مسابقه “Seaters Seekers” گرد هم آمدند که در طی این مدت تعداد زیادی از هنرمندان آینده را در وب سایت ما نشان دادند 11 هفته این مسابقه بین خوانندگان ما بسیار محبوب شد زیرا آنها را در معرض دید هنرمندان جدیدی قرار داد که در غیر این صورت محرمانه نبودند. این ابتکار به بسیاری از هنرمندان مستحق بستری را برای شنیدن داد ، با یک هنرمند که تجربه یک عمر زندگی خود را در قالب یک جلسه ضبط در استودیوی HNHH داشت. این جلسه حتی به تهیه کنندگی مشهور هدایت شد و این تجربه را بسیار ارزشمندتر کرد. در سال 2020 ، HNHH و TuneCore از همان محل متوقف شده اند ، به جز این بار در مسابقه “جویندگان گرما” 12 هنرمند در طول 12 ماه برگزار می شود. اگر احساس می کنید موسیقی شما به اندازه کافی برای نمایش مناسب است ، حتماً موسیقی خود را برای ورود به مسابقه ارسال کنید.

این ماه ، HNHH و TuneCore خوشحال هستند که دهمین برنده امسال را معرفی می کنند ” مسابقه جستجوی گرما »، Chino The Nobody. با نامی شبیه به آن ، چینو خودآگاهی خود را نشان می دهد که مطمئناً انگیزه و انگیزه او برای امیدوار شدن روزی کسی شدن است. این هنرمند 32 ساله نیویورکی مطمئناً کار را برای جلب توجه انجام می دهد. او صدای خود را مخلوطی از کلاسیک و بدخلق توصیف می کند ، که در صدای کوئینز خیس می شود و بر اساس آن حرکت می کند. او به شدت تحت تأثیر جی ز ، ناس و دیگر ستون های رپ قرار گرفته است و در موسیقی خودش گوشه هایی از عظمت آنها را نشان می دهد. او همچنان چهره ای مرموز است ، چهره خود را در شبکه های اجتماعی تار می کند و ثابت می کند که هر کسی می تواند Chino The Nobody باشد.

مطالب جالب  بری لارسون می گوید جوایز بزرگسالان ویدئویی از شخصیت او در "Scott Pilgrim"

او را در اینستاگرام بررسی کنید تا از آنچه در موردش است احساس کند ، پرسش و پاسخ ما را بخوانید با Chino در زیر جلسه ، موسیقی او را در لیست پخش زیر مرور کنید و منتظر نسخه های بعدی مجموعه “Heat Seekers” باشید.


اهل کجا هستید؟ خانه شما چه تاثیری بر صدا / سبک شما داشته است؟

من اهل کوئینز ، نیویورک هستم. تاج دقیقاً. خانه من بر کل جهان من تأثیر گذاشت. کوئینز بنیاد بود. من در زمانی بزرگ شدم که رپرهای کوئینز بازی را اداره می کردند. هر بار که به بیرون می آمدم افسانه هایی در بلوک من سرد می شد. هیپ هاپ فقط فرهنگی بود که من اهل آن بودم. ما بزرگ شدیم و با آن همراه بودیم. بدیهی است که شما می توانید آن را در موسیقی من با انتخاب ضرب آهنگ و جریان و مراجع ثابت کوئینز بشنوید.

صدای خود را در سه کلمه توصیف کنید.

صدای من در 3 کلمه کوئینز است. کلاسیک و مودی کوئینز فقط بخشی از من برای همیشه است ، بنابراین همیشه این صدای کوئینز را برای موسیقی خودم خواهم داشت. من می گویم کلاسیک زیرا سعی می کنم آن را بی انتها نگه دارم و همچنین سعی می کنم سنت را حفظ کنم. و مودی چون من دوست دارم شخصی در ضربات Lo-Fi استفاده کنم ، این باعث می شود شما روحیه خاصی داشته باشید.

چند سال دارید؟ آیا سن برای موسیقی اهمیت دارد؟

من 32 سال جوان هستم. من هیچ بچه ای ندارم بنابراین 25 سال احساس می کنم و نگاه می کنم. من خوبم سن در موسیقی برای من خیلی مهم نیست. اگر پیش بینی می کنید ، پیش بینی می کنید اما شخصاً من همیشه به رپرهای بزرگتر از خودم گوش می دادم. حدس می زنم چون همیشه احساس می شد از آنها یاد می گیرم. امروزه بچه هایی که بازی را اجرا می کنند ، موسیقی عالی می سازند ، اما گریه می کند که من 10-15 سال پیش زندگی کردم. اکنون واقعاً نمی توانم از آن بیاموزم.

مطالب جالب  Rapsody، Jack Harlow، Chika، Polo G، Flo Milli /b51c51accd22a72985ad82efcb1d9ea7/1603855316_223749a54ce9f7b90a906c3421a5aa2a.jpg "class =" ff-og-image-inserted "> آن زمان سال است دوباره! جوایز BET Hip Hop در حال جابجایی هستند و برخی از پرحرف ترین لحظات از نمایش پرطرفدار سایفر هستند. امسال پر از هنرمندانی است که ادعای خود را در بازی Hip Hop ابراز می کنند و این رپرها وقتی پا به میکروفون ضرب المثل گذاشتند ناامید نشدند. اولین رمز این شب - که سایپرز سیاسی را به او داد - میزبان پولو جی ، چیکا ، جک هارلو ، سخنرانی بی نقص واقعی و راپسودی (که جایزه شعر سال را به خانه برد) بود. هر خواننده رپ درمورد جو سیاسی اجتماعی جوامع سیاهپوست و حاشیه نشین از جمله پرونده برونا تیلور ، تیراندازی جیکوب بلیک ، رفتار رئیس جمهور دونالد ترامپ با COVID-19 و اعتراضات Black Lets Matter که در طول سال ادامه داشته است ، کنار گذاشته شد. در یک رمز جداگانه ، چهار خواننده رپ در حال ظهور برای اثبات اینکه چرا داغترین هنرمندان هیپ هاپ را تصاحب می کنند ، به یکدیگر پیوند زدند. Flo Milli ، Deante Hitchcock ، Adé و Buddy قافیه های زیرکی را لگد زدند که جریان امضا ، سبک ها و توانایی های غنایی آنها را به نمایش گذاشت. طرفداران به رسانه های اجتماعی رفتند تا نظرات خود را در مورد افرادی که در هر رمز عبور برجسته می دانند به اشتراک بگذارند ، اما ما به شما اجازه می دهیم نگاهی به هر دو بیندازید تا بتوانید به ما اطلاع دهید که فکر می کنید بر صحنه BET Hip Hop Cypher چیره شده است سال هر دو مجموعه اجرا را در زیر تماشا کنید. [محتوای جاسازی شده] [محتوای جاسازی شده]

آخرین آلبومی که گوش کردید چیست؟

آخرین آلبومی که گوش کردم FKTG توسط Conway the بود دستگاه. پسر هیولا.

3 بزرگترین تأثیرات خود را نام ببرید.

3 نفر برتر من لعنتی؟ من نمی توانم آن را فقط به 3 محدود کنم. من تحت تأثیر رپرهای دیوانه و گه های زندگی دیوانه قرار گرفته ام. اما تا جایی که رپرها 3 قدرتمند من تحت تأثیر قرار گرفتم باید Jigga ، Big L و Prodigy باشند.

همکاری رویایی خود را نام ببرید

لعنت ، یکی دیگر از سخت است. گه ایما فقط می گوید دریک تا گه ها بتوانند یک میلیارد جریان داشته باشند و ما uppppp می کنیم.

اگر می توانستید تا آخر عمر فقط به یک آلبوم گوش دهید ، چه چیزی خواهد بود؟

1 آلبوم؟ امروز انسان گنگ ایما می گوید شک منطقی. فردا ممکن است بگویم Illmatic.

در حال حاضر زیر ژانر هیپ هاپ مورد علاقه شما چیست؟

من نمی دانم که نوزایی زیرزمینی اتفاق می افتد در حال حاضر در NYC و Upstate نیویورک به عنوان یک زیر ژانر در نظر گرفته می شود که احساس گه مانند اصل می کند ، اما این تمام چیزی است که اخیراً لعنتی می کنم. و البته مسافران جوان در NYC در آن رپ باند تمرین. می دانید که هیپ هاپ در خیابان ها توسط آدمهای خیابانی آغاز شده است ، بنابراین رپ خیابانی همیشه عالی خواهد بود. این گریه من است.


درباره TuneCore :

مطالب جالب  Jeezy سه پلاک پلاتین به دیوار اضافه کرد

بسیاری از هنرمندان مستقل تعجب می کنند که چگونه موسیقی خود را پخش کنند فروشگاه های Spotify ، Apple Music ، TikTok ، Tidal و سایر فروشگاه ها. واقعیت این است که شما مجبور نیستید به یک برچسب اصلی وارد شوید – تمام آنچه شما نیاز دارید یک توزیع کننده دیجیتال است.

ما توصیه می کنیم در صورت استفاده از رهبر صنعت TuneCore دوباره به دنبال یک سرویس قابل اعتماد و شفاف هستید. با پرداخت هزینه مقرون به صرفه ، TuneCore آلبوم یا تک آهنگ شما را در تمام فروشگاه های بزرگ و سیستم عامل های جریان میزبانی خواهد کرد. شما برای حفظ همه حقوق خود را و 100٪ از درآمد فروش.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *