رفتن به نوشته‌ها

Hit-Boy سهم جی ز را در “بار اثبات” بنی “

” نشان می دهد

امروز ورود اولین آلبوم مناسب “بنی بار” از “باری از اثبات” است که به طور کامل و با شکوه توسط هیت بوی تولید شد. در حال حاضر در حین یک دوره حماسی ، Hit-Boy پرونده ای محکم برای قفل کردن موقعیت MVP موردعلاقه ایجاد کرده است ، به دلیل عمده کارهایی که در اینجا ، در بیماری Nas ‘King و در Big Sean’s Detroit 2 انجام شده است.

Hit-Boy Jay-Z Benny

فریزر هریسون / گتی ایماژ

در کنار بنی ، هیت-بوی موفق شد یک فضای کاملاً متمایز ، بلافاصله نوستالژیک و با طراوت مدرن را به تصویر بکشد. و امروز ، Hit-Boy لحظه ای وقت گذاشت و به آخرین کار خود تأمل کرد و حکایتی جالب درباره سهم جی ز در این پروژه را فاش کرد. همانطور که اتفاق می افتد ، Hit-Boy در واقع به دنبال مشاوره رپ افسانه ای برای “پرواز یک طرفه” ، همکاری بین The Butcher و فردی گیبس است – که اکنون در هر یک از آلبوم های انفرادی Griselda trifecta شرکت کرده است.

“من نمی خواهم گاو تو را گله کنم که از طریق ایمیل جی ز را فرستادم و او به من کمک کرد تا” پرواز یک طرفه “را با حضورFreddieGibbs ترتیب دهم” ، Hit-Boy را تأیید می کند و خبر مختصر را در توییتر به اشتراک می گذارد. “گه در سطح کهنه سرباز. این فاصله گه است !!!” در حالی که او دقیقاً در مورد توصیه های خاص هوو جزئیات لازم را ارائه نکرده است ، اما هنوز هم جالب است که Jay-Z وقت می گذارد و برخی از بازخوردهای کلیدی را برای دونفره شعرآهنگانه ارائه می دهد. یا دقیقاً تعجب آور نیست – نکته قابل توجهی درباره لحن آلبوم وجود دارد ، که به دو روش اصلی از The Blueprint و The Black Album تداعی می کند.

اگر فقط جی ز کار خود را به عهده بگیرد تا یک آیه اضافه کند ، اما همیشه جای یک ریمیکس وجود دارد. حتماً در اینجا بار عشق به Benny The Butcher’s Proof را نشان دهید.

مطالب جالب  راب بانک $ رها آهنگ جدید "بدلکاری 2.0 (چیزهای خوب)"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *