رفتن به نوشته‌ها

Headie یکی رها جدید تنها “تنفس”

عنصر

Headie One کاملاً برای اولین آلبوم خود فعالیت گسترده ای داشت. قفل شدن در ابتدای سال قبل از آزاد شدن زود هنگام COVID. از آنجا ، او تعداد زیادی تک آهنگ با “Rose Gold” ، “Drake Gold” ، “Only You Freestyle” و “Ain’t It Different” به کمک Drake ، به همراه AJ Tracey و Stormzy منتشر کرد.

به عنوان اولین بازی خود آلبوم برای انتشار جمعه آماده می شود ، رپر آخرین تک آهنگ خود را از پروژه ، “تنفس” منتشر کرد. هنگامی که در مورد نقاط کمتری از خیانت تا حبس و تشابهات بین رپ و خیابان ها باز می شود ، درد صدای او را بر روی نمونه های آوازی R&B و 808s پیچیده می کند. به دنبال حکم حبس اخیر ، آخرین آهنگ Headie نه تنها به نظر می رسد که او چیزهای زیادی را از سینه خود دور می کند ، بلکه همچنین توضیح و بینش درباره بی عدالتی نژادی سیاه پوستان در انگلستان و سراسر جهان است.

اولین آلبوم آینده Headie One EDNA جمعه با حضور در Drake ، Future ، Skepta ، M Huncho و موارد دیگر کاهش می یابد. تک آهنگ جدید او را در زیر بررسی کنید.

متن ترانه های قابل نقل قول
همه آنچه پاپ های من یک بار به من گفت ، من باید گوش می کردم
بود a lil ‘n *** a thinkin’ من می توانم به شهود خود اعتماد کنم
جملات آنها برای متجاوزین و فروشندگان آنها باید متفاوت باشد – من حدس می زنم این به رنگ پوست شما بستگی دارد – هر شکست در اسکله این درد را از همه مردم شما احساس کرد – فکر کنید ما دوست داریم اطراف آنها لوله و ترک سوزن وجود داشته باشد؟
استارین “با این پول کثیف ، همه شرورها به شما می دهند” فکر کنید “یا من یا آنها “، این پول برای شام من پرداخت می شود ، یکی

مطالب جالب  لبرون جیمز توضیح می دهد که "مارهای زهردار مناطق گرمسیر" کشباف متوسط ​​به لیکرز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *