رفتن به نوشته‌ها

هاروی وینستین با 6 اتهام اضافی جنایت جنسی

مورد حمله قرار گرفت

روز جمعه ، دفتر دادستان منطقه ای لس آنجلس اعلام کرد که هاروی وینستین ، مدیر فیلم رسوا ، به اتهام شش مورد تجاوز جنسی با زور متهم شده است.

وینستین متهم به تجاوز به دو زن دیگر است و به 5 مورد جرم جنسی که قبلاً در شهرستان لس آنجلس با آن روبرو شده اضافه شده است.

جکی لسی ، دادستان منطقه لس آنجلس در بیانیه ای درباره شکایت کیفری اصلاح شده علیه وینستین گفت: “من از اولین زنانی که این جنایات را گزارش کردند و جسارت آنها به دیگران نیرو داده است سپاسگزارم”.

وینستین پس از محکومیت به اتهام دو جرم جنسی در رابطه با دو زن ، در حال حاضر در یک زندان با حداکثر امنیت در ایالت نیویورک حبس شده است.

اسکات هینز / گتی ایماژ

تاریخچه تهدید جنسی تهیه کننده فیلم توسط نیویورک تایمز و نیویورکر در سال 2017 به نمایش در آمد ، که لگد زدن جنبش Me Too را راه اندازی کرد و منجر به یک حسابرسی جهانی گسترده شد که در آن قربانیان علیه دیگر مردان قدرتمند صحبت می کردند و آنها را به جرم جنایات خود بیرون انداختند.

وینستین به دلیل صدور حکم استرداد است در تاریخ 11 دسامبر تصمیم می گیرد که آیا او به لس آنجلس بازگردانده می شود تا به دلیل اتهامات جدید به او منتقل شود. وی در صورت محکومیت حداکثر 140 سال محکوم می شود.

[از طریق]

مطالب جالب  جعفر Morant نام NBA تازه کار از سال
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *