رفتن به نوشته‌ها

گوردون هیوارد در طول بازی 3 برای سلتیکس باز خواهد گشت: گزارش

انتظار می رود گوردون هیوارد در روز بازی 3 تیم مقابل میامی هیت ، به ترکیب بوستون سلتیکس برگردد. هایوارد با محدودیت دقیقه بازی خواهد کرد.

Gordon هیوارد ، سلتیکس ، بازگشت Mike Ehrmann / گتی ایماژ

” گوردون هیوارد “سلتیکس پس از از دست دادن یک ماه مچ پا برای بازی در بازی 3 در مقابل میامی در دسترس است پیچ خوردگی. او از روی نیمکت خواهد آمد “، گزارش می کند شمس چارانیا از Athletic.

این پیشکسوت 30 ساله بیش از یک ماه است که از میادین دور است و از ناحیه مچ پا آسیب می بیند. هایوارد در جریان بازی 1 سری اول این تیم مقابل Philadelphia 76ers از ناحیه مچ پا آسیب دید. وی سپس طبق برنامه ریزی شده حباب را ترک کرد تا برای تولد چهارمین فرزندشان به همسرش بپیوندد.

هایوارد در این فصل به طور متوسط ​​17.5 امتیاز ، 6.7 ریباند و 4.1 پاس گل دارد. تیم امیدوار است که هیوارد نقش مهمی در از بین بردن سلتیکس از حفره 0-2 که خودشان حفر کرده اند ، یعنی دو بازی در فینال کنفرانس شرقی بازی کند.

به دنبال باخت سلتیکس در بازی 2 ، اخباری مبنی بر یک بحث بزرگ در میان تیم در رختکن پس از بازی منتشر شد.

“براد استیونس” سرمربی تیم در مورد گزارش گزارش پرسید: “بچه ها بعد از یک بازی سخت احساساتی بودند. ضرر سخت” ، “هیچ چیز نبود. هیچ چیز نبود. من در مورد آن صحبت نکنید ، “کمبا واکر ، نگهبان نکته اضافی اضافه کرد.

نکته 3 بازی در ساعت 8:30 عصر شنبه ،

[از طریق]

مطالب جالب  XXXTentacion وارد 20 بالاترین فروش هنرمندان تمام وقت فهرست
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *