رفتن به نوشته‌ها

G Herbo واکنش خنده دار به جلسه همزاد او

عنصر

آخر هفته گذشته G Herbo برای یک سواری وحشیانه به آنجا رفته بود که به دیدار دلفانگر خود که کمی بیش از حد شبیه او است رفت. اعتقاد بر این است که همه در جهان دارای یک دزدگیر کننده هستند. البته ، این فردی است که به طرز باورنکردنی به او شبیه است اما کوچکترین نسبتی با او ندارد. مطمئناً می تواند اختلافاتی در رابطه با میزان شباهت doppelganger شما با یکدیگر وجود داشته باشد ، با این حال ، آن را کمتر از حد معمول نمی کند. اگرچه نوبت به جاروبرقی G Herbo می رسد ، می توان ادعا کرد که آنها دوقلوهایی یکسان هستند.

در پست اینستاگرامی زیر ، هربو را می توان در کنار دختر زیبا ، که فقط چند اینچ بلندتر ایستاده است ، مشاهده کرد. . هربو هنگام نوشتن “مطالب من با بعضی توضیحات انجام شد” شباهت های این دو را تأیید کرد.

هربو در پایان با فریاد زدن دسته اینستاگرام این مرد کهhunnitbuckclubbuckz @ است. همانطور که می توانید تصور کنید ، این مرد به لطف فریاد زدن تعداد زیادی از پیروان خود را افزایش داد. در یک چشم به هم زدن ، دستگاه تولید doppelganger از تقریباً 9K دنبال کننده به بیش از 50،000 رسید. نیازی به گفتن نیست ، این همه فرصت خوبی بود.

شاید در آینده ، G Herbo به دنبال انجام مطالب بیشتر با دوقلوی جدید خود باشد.

مطالب جالب  WowGr8 EarthGang در حال پخش است در اطراف با جدید "بنگ آزاد"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *