رفتن به نوشته‌ها

فردو انفجار گربس دورگه و پتی سطح به جشن “عجایب” انرژی

عنصر

فردو بانگ دومین آلبوم سال خود را رها کرد و مطمئنا کیفیت را فدای کمیت نمی کند.

او گوش موسیقی پیچیده ای دارد ضربهای پر از گیتارهای بلوز و کلیدهای کلیسا که به خوبی صدای پر زرق و برق او را تکمیل می کند ، خواه صمیمانه کلاهبرداری کند یا تهدیدآمیز با صدا زدن کلاه بر روی بدن ادعاهای رپ.

علی رغم اصالت که در رپ های ریزه اش خونریزی می کند ، فردو همیشه تمایل به ساخت آهنگ برای خانمها دارد و طرفداران همیشه می توانند در پروژه های خود انتظار چند آهنگ برای اتاق خواب را داشته باشند.

در نام Gee نیز از این قاعده مستثنی نیست ، که حاوی “Freak” بسیار جالب و جدید با XXL دانشجوی سال اول تحصیلات مولاتو و ستاره رسانه های اجتماعی P سطح اتی.

بیش از یک ضرب و شتم پر از رونق تای کیت که مطمئناً در باشگاه های نوار سراسری صورتحساب را به هوا منتقل می کند ، این سه دختران دمدمی مزاج و کارهای شگفت انگیز آنها را جشن می گیرند. به “Freak” در زیر. نظر شما در مورد به نام Gee چیست؟

متن ترانه های قابل نقل و انتقاد

اگر این را در صورتم بگذارم طعم و مزه p * ssy مثل آب – من تازه پاپ کردم ، سعی کردم d * ck را روی دخترت بگذارم – او در یک کشور دیگر زندگی می کند ، بنابراین من به b * tch منشور می دهم – او نمی گذارد نمی خواهم هیچ عشقی کنم ، او می خواهد من سخت ترش کنم – او را به الاغش زد ، پنج تا به او داد مثل Tha Carter
او گفت که هیچ d * ck را نمی مکد ، من به او گفتم که ش * T در

مطالب جالب  مایکل راپاپورت به دلیل توصیه به جان بویگا برای "سپاسگزار" بودن برای نقش "جنگ ستارگان" انتقاد کرد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *