رفتن به نوشته‌ها

آزمایش های آزمایشگاه مولینا HC دان مولن برای COVID-19

مثبت است

سرمربی فلوریدا ، دن مولن ، آزمایش COVID-19 مثبت است. مولن در بین 21 بازیکن و دو مربی است که آزمایش ویروس کرونا را طی موجی که اخیراً در برنامه مدرسه ایجاد کرده مثبت اعلام کرد.

 Dan Mullen، Florida، Coronavirus مایکل ریوز / گتی ایماژ

” ممنون گاتور ملت برای تمام پشتیبانی شما از این برنامه در این هفته “، مولن شنبه در توییتر ارسال کرد. “خوشبختانه ، همه افراد آسیب دیده به خوبی بهبود می یابند و علائم خفیف و بدون علامتی را تجربه کرده اند. من همچنین آزمایش COVID مثبت را دریافت کرده و گفته ام که آزمایش من تأیید شده است.

” من به جداسازی خودم ادامه می دهم خانواده من ، که همه سالم مانده اند ، و از همه دستورالعمل های ارائه شده توسط UF Health ، [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] و مقامات بهداشت عمومی ما پیروی می کنند. من افتخار می کنم که بازیکنان ، کارکنان و جامعه دانشگاهی ما چگونه در این زمان بی سابقه پیمایش کرده اند و امیدوارم که همه در امنیت باشند. “

این دانشگاه به طور موقت تمام فعالیت های فوتبال را متوقف کرد و پس از آزمایش های مثبت اولیه بازی خود را با LSU به تعویق انداخت. ، اوایل این هفته.

سرمربی همکار SEC ، آلاباما ، در این هفته آزمایش COVID-19 نیز مثبت بود اما پس از سه بار تست منفی برای ویروس کرونا ، از حضور در بازی شنبه مقابل جورجیا محروم شد. بار قبل از این بازی است.

[از طریق]

مطالب جالب  Nike Air Force 1 Low "NBA" به زودی: عکسهای
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *