رفتن به نوشته‌ها

Fivio خارجه پاک از تخلف توسط GF باردار: “من نمی اتهام”

عنصر

آخر هفته ، دو خواننده رپ به بازداشتگاه کشیده شدند. یکی بلاک یانگستا به اتهام تعرض و دیگری فیویو خارجی بود که متهم به تعرض به دوست دختر باردار خود بود. شایعاتی مبنی بر درگیر شدن رپ نیویورکی و دوست دخترش که در انتظار فرزند دومشان است ، در مراسم ترحیم آنها درگیر شد. روز سه شنبه (13 اکتبر) ، دوست دختر فیویو ، جاسمین ، خواستار شایعه سازی را با نوشتن بیانیه ای در مورد حادثه ای که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است ، آرام بگذارد.

“از همه شما بسیار متشکرم برای سخنان خوب شما اما من می خواهم چند مورد را روشن کنم ، “یاس در اینستاگرام نوشت. “من در فیویو با پلیس تماس نگرفتم ، من هیچ اتهامی مطرح نکردم و پدر فرزندانم را در زندان نمی خواهم. یک وضعیت در خانه ما اتفاق افتاد و یک همسایه فضول با پلیس تماس گرفت. پلیس کسی است که اتهامات خود را مطرح می کند time Fivi از تمام اتهاماتش راحت خواهد شد. از شما برای احترام به حریم خصوصی ما در این مدت متشکریم. “

عموم مردم دو سنت خود را به بحث آنلاین در مورد زندگی شخصی رپر اضافه کرده اند ، دوست دختر فیویو را به دلیل سرزنش همسایه برای دستگیری او از زیر کلیک کنید پست خود.

مطالب جالب  دنی گرین رد لیکرز همیشه می خواستم به لغو فصل
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *