رفتن به نوشته‌ها

Fetty رمز ویران از دست دادن او “از Lil سلام”

عنصر

فتی واپ اخیراً به اینستاگرام رفت و در آنجا از دست دادن شخصی که به او بسیار نزدیک بود اشتراک داشت. هنرمند از مرد مورد نظر به عنوان “lil bro” و “دوقلو” خود یاد می کند ، اگرچه در مورد رابطه دقیق این مرد با هنرمند جزئیاتی در دست نیست. آنچه شناخته شده است ، این است که منظور مرد از فتی واپ ، که در زیرنویس عنوان کاملاً ویران به نظر می رسید ، بود.

“من عاشق تو هستم ، برادر دوقلوی من. R.I.P… ”این هنرمند نوشت. “من تو را شکست دادم ، متأسفم … من مرتباً با تو تماس می گیرم و تو tf را برنمی داری و این ** هرگز 3 بار زنگ نمی خورم ، این مستقیماً به vm می آید ، من تو را دوست دارم ، قبل از اینکه هرگز مجبور شدم پستی مانند این lil bro مثل wtf را بنویسم. “

پس از ارسال اینستاگرام ، طرفداران و دوستان با این هنرمند تماس گرفتند تا ببینند حال او خوب است یا نه. در نتیجه ، فتی به داستان خود در IG رفت جایی که اعتراف کرد همه چیز در حال حاضر خوب پیش نمی رود و احساس می کند از حوادث چند سال گذشته غرق شده است.

“دیگر از من نپرس خوب هستی؟ … نه TF خوب نیستم. من بسیاری از دست داده ام ** زیرا احساس کردم تقریباً طبیعی است … اما برادر مرد احساس می کند 2017 دوباره این احساس مشابه است … من می دانم شعار “برای من گریه نکن برای من اسلاید وی گفت: “من فقط نمی دانم كه چه امامی به برادرزاده ام می گوید وقتی از من سال می كند كه چرا مطمئن نیستم كه حال شما خوب است.” / p> از دست دادن دشوار است.

مطالب جالب  ساشا اوباما می رود ویروسی پس از رپینگ همراه به شهر دختران
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *