رفتن به نوشته‌ها

قاضی فدرال درباره “تاكر كارلسون” جدی نگرفت “مشاهده كننده منطقی”

جدی > تاکر کارلسون ، دادخواست ، فاکس نیوز تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

پرونده توسط مدل پلیبوی کارن مک دوگال مطرح شد ، که به گفته کارلسون ، دونالد ترامپ را باج خواهی کرد. مک دوگال در سال 2006 درگیر رابطه 10 ماهه با ترامپ بود ، اما کارلسون ادعا کرد که داستان او “به نظر می رسد یک مورد کلاسیک اخاذی باشد” و اینکه “او به دونالد ترامپ نزدیک شده و تهدید کرده است که اگر او ندهد کار خود را خراب می کند و خانواده اش را تحقیر خواهد کرد به آنها پول بدهید. “

وکلای فاکس با موفقیت ادعا کردند که کارلسون” در نمایش خود “واقعیت های واقعی را بیان نمی کند” ، بلکه درگیر “تفسیر غیر واقعی” است.

“این” تنور کلی “نمایش باید به بیننده اطلاع دهد که” در مورد موضوعاتی که بحث می کند “واقعیت های واقعی را بیان نمی کند” و در عوض به تفسیر “اغراق” و “غیرمنطقی” می پردازد ، “” قاضی فدرال مری کی ویسکوسیل در این حکم گفت.

“با توجه به شهرت آقای کارلسون ، هر بیننده معقول و منطقی با مقدار کافی بدبینی وارد می شود.”

فاکس نیوز رسانه در بیانیه ای گفت: “دادخواست کارن مک دوگال سعی در خاموش کردن تفسیر رایج در مورد موضوعات مورد توجه عمومی داشت.” “امروز دادگاه اعلام كرد كه متمم اول به صراحت تلاشهای اینچنینی را برای خفه كردن آزادی بیان منع می كند. این تصمیم نه تنها برای رسانه خبری FOX ، بلكه برای همه مدافعان اصلاحیه اول پیروزی است.”

[از طریق]

مطالب جالب  نظر Birkin در مورد Saweetie & Quavo طرفداران را تحریک کرده است
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *