رفتن به نوشته‌ها

هواداران برای جلوگیری از به صدا در آمدن Kyle Kuzma “F * ckboi” در صورت پیروزی لیکرز در فینال

دادخواست را شروع می کنند

هواداران NBA طوماری را به این پیشنهاد آغاز کردند که اگر لس آنجلس لیکرز در فینال NBA پیروز نشود به Kyle Kuzma انگشتر داده نشود او “یک دمکره است.”

کایل کوزما ، لیکرز ، دادخواست داگلاس پی. دفلیس / گتی ایماژ

” دادخواست که کایل کوزما در صورت پیروزی لیکرز نباید حلقه بگیرد “، با امضای بیش از 5000 طرفدار ، عنوان دارد. سازندگان آن در ادامه توضیح می دهند: “Kyle Kuzma af * ckboi است و در صورت پیروزی LA Lakers در فینال NBA 2020 او نباید حلقه بگیرد”.

به احتمال زیاد فینال NBA 2020 با Kuzma به پایان می رسد کسب یک حلقه قهرمانی لیکرز در حال حاضر در این سری 2-0 صعود می کند و هر بازی با 10 امتیاز یا بیشتر پیروز می شود. در بازی 1 ، کوزما فقط سه امتیاز را روی 1-7 گلزنی در زمین ثبت کرد. او در بازی 2 با 11 امتیاز در زمینه گلهای 3-8 بهتر شد.

“من فقط نقش خود را می پذیرم. كوزما بعد از بازی 2 گفت: “فعلاً هیچ وقت در مورد گلزنی نیست ، به خصوص با نقشی كه من در آن بازی می كنم.” وقتی شماره من تماس گرفت فقط آماده باش. فکر می کنم همین کاری است که امشب کردم. ”

بازی 3 فینال NBA در ساعت 7:30 عصر یکشنبه آغاز خواهد شد. Heat’s Bam Adebayo و Goran Dragic هر دو به عنوان مشکوک برای مسابقه ذکر شده اند.

[از طریق]

مطالب جالب  مگان تو نریان جشن ورود در "100 بیشتر افراد با نفوذ" تایم فهرست
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *