رفتن به نوشته‌ها

الیزا جای – کودک میانه

C.R.A.F.T. (برچسب)

19 آگوست 2020 (منتشر شد)

14 ساعت

اندی تیرانداز

<بخش id = "مقاله-اجتماعی">

اگر شما یک اونس قلب یا روح دارید ، این آلبوم حاوی 4 دقیقه و 23 ثانیه از زیباترین آهنگ و اجرای است که امسال خواهید شنید.
آلبوم های دیگر نیز فوق العاده استثنایی است.

استرالیا متولد شد اما الیزا جی ، ساکن برایتون (انگلیس) ساکن در ماه فوریه ، در معرض ابتلا به سرطان در این جهان گم شد ، اما این آلبوم را به عنوان انتشار پس از مرگ ترک کرد و واقعاً هدیه ای خیره کننده برای رها کردن ما.

او صدایی داشت که می توانست سارقین ، بلوزهای سخت یا “حساسیت” را کنترل کند ، یک چیز جادوگر و شگفت انگیز از جادو. یازده آهنگ در اینجا – همه نوشته های خود را نشان می دهد – توانایی های او را نشان می دهد و شما را برای شنیدن بیشتر موسیقی او ناامید می کند. افسوس نه.

این آلبوم با خلق و خوی قوی بر روی ‘Sugar Cane’ با یک گیتار سنگین و ریتمیک با پشت سر گذاشتن آوازهای ملودیک خود باز می شود و سپس در ‘Run Like The Nile’ با صدای جدی ، پتی را بالا می برد. اسمیت مانند ، آوازها و از جمله خط عالی “او مانند بنزین زیبا است” – آهنگی که باید با صدای بلند و با صدای بلند بازی کند.

“ظرافت” دنبال می شود و من از هر کسی سرپیچی می کنم که به زیبایی و حساسیت مطلق منتقل نشود. آهنگ الین لوید در مورد چنگ و توبی داوس در آن وجود پشتیبان شگفت انگیز ایجاد می کند اما این صدای جی است که شما را می گیرد و نگه می دارد. یادداشت های بلند دیگر بسیار حیرت آور و غم انگیز است.

مطالب جالب  Malaya Blue - هنوز

در جای دیگر نشان می دهد که می تواند با یک “طلوع” یک عدد سبک پاپ بیشتر با “طلوع آفتاب” یا حتی یک سبک دهه شصت را کنترل کند – همه کلیک های انگشت و احساس یک شنی ساحل یا حتی شانگری لاس مجرد است.

و این واقعاً حس آنچه را که در مورد او بود ارائه می دهد. هر آهنگ در این آلبوم می تواند یک آهنگ بزرگ از یک دوره دیگر ، از دهه پنجاه تا دهه نود باشد ، و در هیچ کجا یک آهنگ دلف وجود ندارد.

او از دست دادن بسیار ناراحت کننده موسیقی است اما این یک هدیه فوق العاده است.

shrtco.deulvis.nettny.imclck.ruv.htv.gdis.gdtinyurl.commakhlasu.nubitlycutt.ly
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *