رفتن به نوشته‌ها

دوین وید عکسهایی که زن و شوهر در نامزدی عکس

عنصر

هنگامی که در کالیفرنیا هستید ، گاهی اوقات هرگز نمی دانید که ممکن است بر سر او گیر کنید. این امر به ویژه در هفته گذشته درست بود زیرا مردی به نام رایان باش قصد داشت از دوست دختر دیرینه خود در ساحل Rosewood Miramar خواستگاری كند. او و نامزدش در حال گرفتن عکس هایشان بودند که ناگهان توسط یک افسانه NBA بمباران شدند. این افسانه اتفاقاً کسی غیر از دویان وید نبود.

در پست اینستاگرامی باش در زیر ، می بینید که وید از آنچه تصادف کرده کاملاً شوکه شده است ، زیرا او با هیبت به این پیشنهاد نگاه می کند. در واقع ، وید حتی به این نکته اهمیت داد که با دانستن اینکه عکاس او را درگیر عمل کرده ، به سمت زوج حرکت کند. ستاره سابق هیت سپس قبل از اینکه بیرون برود و آنها را ترک می کند تا عکسبرداری را انجام دهند ، با این زن و شوهر عکس گرفت.

هنگامی که باش این عکس را در اینستاگرام منتشر کرد ، وید این تصویر را در استوری خود منتشر کرد و گفت: “این پیش بینی بود که شاهد باشم بچه ها دوستشان داری!” پس از آن ، وید در تماس با باش گفت و به او گفت: “من برای کار به همه ازدواج احتیاج دارم. اکنون روی آگاهانه من است.” از D-Wade. شاید در حال حاضر آنها می توانند او را به عروسی دعوت می کنند.

مطالب جالب  پل جورج بو داده برای وعده بهبود NBA 2K رتبه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *