رفتن به نوشته‌ها

دوایت هاوارد صحبت می کند در احتمال دوم در NBA عنوان

عنصر

دویت هوارد از زمان ترک اورلاندو سحر و جادو چند سال پیش ، یک مسافر در NBA بوده است. البته او با لس آنجلس لیکرز بازی کرد هرچند که این تلاش چندان موفقی نبود. مردم توانایی های هوارد را زیر سال برده اند ، گرچه هاوارد در بازگشت به ال.ا. این کهنه سرباز نقش خود را کاملاً خوب درک می کند و او کاملاً خوشحال است که هر زمان تیم خواستار دفاع سرسختی شود.

در سال 2009 ، هوارد به عنوان عضوی از مجیک در فینال NBA بازی کرد ، اگرچه شکست خورد. توسط کوبی برایانت و لیکرز فقط در پنج بازی. اکنون ، او یک شلیک دوم به جلال دارد و همانطور که به رسانه ها گفت ، صبر نمی کند بیرون برود و سعی کند کار را به پایان برساند.

“این به معنی همه چیز است. فقط دوباره این فرصت را دارم. هوارد گفت: “من فقط به خودم قول دادم ، اگر فرصتی برای بازگشت پیدا کردم ، می خواستم هر آنچه را که برای کمک به پیروزی تیممان فراهم کردم بدهم.” “من خیلی قدردان و سپاسگزارم که این فرصت را دارم. من قصد دارم بیشترین استفاده را از آن ببرم. “

در جریان سریال تیم مقابل دنور ، هوارد یک نیروی سرسخت در برابر نیکولا جوکیچ بود و هواداران توجه کردند. صرف نظر از اینکه لیکرها در مرحله بعدی چه کسی بازی می کنند ، هوارد کیست اگر او این کار را انجام دهد ، لیکرز شانس زیادی برای کسب عنوان دارد.

مطالب جالب  Fivio Foreign در مورد بابی شموردا ، 50 سنت و چرا عنوان پادشاه نیویورک اهمیتی ندارد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *