رفتن به نوشته‌ها

دویت هوارد وقتی کوبی برایانت را پرسیدند که درباره ذهنیت بازی 5

از او سوال شد

مرکز لیکرز دویت هوارد کوبی برایانت اسطوره لیکر را در جریان کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی تیم پس از غلبه بر ناگت ها برای برتری در سری 3-1 در فینال کنفرانس غرب ، کانن کرد. < / p>

دویت هوارد ، کوبی برایانت ، لیکرز هری چطور / گتی ایماژ

وقتی هوارد درباره ذهنیت تیم به عنوان بازی 5 سوال شد ، هوارد پاسخ داد ، “ساده ، کار تمام نشده است.” < پاسخ> منعکس کننده چیزی است که برایانت هنگام فینال 2009 ، وقتی لیکرز مقابل هوارد و اورلاندو مجیک 2-0 صعود کرد ، به مطبوعات گفت. وقتی از او س askedال شد که چرا پس از پیروزی تیم لبخند نمی زند ، پاسخ داد: “چه چیزی برای خوشحال کردن وجود دارد؟ کار تمام نشده است. آیا کار تمام شده است؟ من فکر نمی کنم”.

با وجود هاوارد می داند که وقت آن نیست که لیکرز بنزین را خاموش کند. ناگتس در دو سری آخر خود مقابل جاز و کلیپرز 3-1 عقب افتاده است.

“آنها بهترین نتیجه را به ما می دهند. آنها اجازه نمی دهند ، “هوارد گفت. “آنها واقعا تیم خوبی هستند ، بسیار مربی هستند. ما این را می فهمیم. ما یک قدم به رویای خود نزدیک هستیم ، بنابراین نمی خواهیم پای خود را از بنزین برداریم. من فکر می کنم ما می خواهیم با شدت بیشتری نسبت به آنچه قبلاً آورده ایم.

“ما یک گروه از بچه های باتجربه در تیم خود حتی مربیان داریم. ما می فهمیم که این سریال چقدر مهم است و این بازی مهم است و ما باید با شدت و تلاش خود مانند یک بازی 7 با آن رفتار کنیم و فقط تا آنجا که می توانیم بازی کنیم. “

بازی 5 بین لیکرز و نکته های ناگت شنبه در ساعت 9:00 عصر.

[از طریق]

مطالب جالب  از Lil شهر فرنگ را "پسر جهنمی" می رسد بر روی جریان خدمات برای زمان اول
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *