رفتن به نوشته‌ها

Draymond سبز توضیح میدهد که چرا رسانه ها نمی متعلق در اتاق را قفل

عنصر

مدتی است که Draymond Green یکی از بازیکنان پر سر و صدا در NBA است. گرین به عنوان عضوی از گلدن استیت واریورز ، خود را به عنوان یک قهرمان ثابت کرده و مورد احترام همتایان خود است. در طول مرحله پلی آف NBA ، گرین به دلیل ارائه تجزیه و تحلیل برای NBA در مورد خدمه TNT ، عضو رسانه بوده است.

در یک ظاهر اخیر ، گرین در مورد شیمی بین آنتونی دیویس و لبرون جیمز صحبت کرد ، در حالی که همچنین درباره نقش رسانه ها در پوشش تیم ها اظهار نظر می کند. در یک زمان ، گرین خاطرنشان کرد که دوست ندارد رسانه در رختکن باشد و این باید یک مکان مقدس برای بازیکنان باقی بماند.

“خوب ، من فکر می کنم همیشه چیزهایی وجود دارد که اتفاق می افتد در رختکن اتفاق می افتد که نباید بیرون بیاید “، گرین گفت. “چیزی که من همیشه با آن مشکل داشتم این است که رسانه ها در رختکن هستند. احساس می کنم رختکن یک مکان مقدس برای یک تیم است و مکانی است که فقط هم تیمی ها باید در آن باشند زیرا آنجاست که اختلافات خود را حل می کنید ، آنجا جایی است که همه می توانند همه چیز را روی میز بگذارند. ” شاید این وضعیت منجر به ریشه کن شدن دسترسی به رختکن شود ، اگر همه چیز به حالت عادی برگردد.

مطالب جالب  تورنتو TOP5 و WhyG لینک بالا بر روی "شنید از من"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *