رفتن به نوشته‌ها

درایا میشل به دو دختر نوجوان کمک کرد تا از یک درنده احتمالی جلوگیری کنند

شعار “اگر چیزی می بینی ، چیزی بگو” در سال های اخیر محبوبیت یافته است زیرا سازمان ها امیدوارند که عموم مردم علیه موارد خشونت ، قلدری صحبت کنند ، آزار و اذیت و احتمال قاچاق انسان. Draya Michele اخیراً در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که لحظه ای را به شخص احتیاج داشت تا به بشقاب قدم بگذارد ، بنابراین تصمیم گرفت ابتکار عمل را بجای اینکه منتظر شخص دیگری باشد تا این حرکت را انجام دهد.

درایا میشل ، قاچاق انسان ، قاچاق رابطه جنسی
چارلی گالای / استرینگر / گتی ایماژ

این ستاره واقعیت در شبکه های اجتماعی نوشت که در حالی که بیرون بود ، مردی را مشاهده کرد که سعی در فریب دادن دو دختر جوان با وعده های پول و محبوبیت داشت. وی در استوری اینستاگرام خود نوشت: “بنابراین امروز شاهد بودم كه مردی سعی كرد 2 دختر نوجوان را ترغیب كند تا به او علاقه مند شوند.” “او از اتومبیل پر زرق و برق خود ، ارتباط خود با یوتیوب استفاده کرد ، به آنها سرمایه گذاری در تجارت خود و هدایای گران قیمت را ارائه داد. همه در یک کنفرانس.”

Draya Michele ادامه داد که این رویداد او را “کاملاً منزجر کرده است” ، “بنابراین او از طریق پیشخدمت در رستوران که هر دو از آنها حمایت می کردند ، یادداشتی را برای دختران ارسال کرد. درایا گفت: “من دعا کردم که آنها آن را دریافت کنند زیرا مجبور شدم آنجا را ترک کنم.” وی در یادداشت نوشت: “دختران جوان عزیز ، لطفاً به آن مرد گوش ندهید. او خیلی پیر است و آنچنان که به نظر می رسد ارتباط ندارد. مراقب باشید.drayamichele.” او می خواست نام اینستاگرامش را ترک کند “تا بتوانند تا حدودی به من اعتماد کنند.” آنها را تشویق کنید و آنها را به دنبال رویاهای خود ترغیب کنیم. یکی از دختران به Draya نوشت: “من بسیار سپاسگزارم که شما آن یادداشت را ترک کردید. او ما را وادار کرد که فکر کنیم بزرگ است.” “من توسط آن نابینا شدم. خیلی ممنون برای uu!” کشیدن انگشت از طریق زیر به خواندن داستان ها و پیام های در تمامیت خود.

مطالب جالب  MadeinTYO با "BET Uncut" Ft. احتمال رپر و Smino
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *