رفتن به نوشته‌ها

Drake شکایت کرد به مبلغ 250 هزار دلار بیش از اتهام حمله به کلوپ شبانه

در سال 2018 ، شخصی به نام بنت سایپس افرادی مانند Drake ، Odell Beckham Jr و Younes Bendjima را به ضرب و شتم توسط محافظان امنیتی خارج از بانوی متهم کرد. کلوپ شبانه دلیله در لس آنجلس. همانطور که داستان می رود ، سایپس سعی داشت وارد سالن VIP مردان در کلوب شبانه شود ، جایی که پس از آن رد شد. به گفته وی ، دریک و OBJ متجاوز بودند زیرا آنها به امنیت خود گفتند كه با او برخورد كنند. به گفته سایپس ، دریک و OBJ حتی شاهد وقوع ضرب و شتم بودند. ویدئویی از حادثه ادعایی را می توان در زیر یافت ، با مجوز از TMZ.

[محتوای جاسازی شده]

گزارش شده است که Drake ، OBJ و Bendjima به سرعت ادعا کردند که Sipes در واقع تحریک کننده بود و اینکه او سعی کرد آنها را خارج از باشگاه دنبال کند. صرف نظر از این شهادت ها ، سایپس اکنون به طور رسمی از هر سه مرد ، از جمله کلوپ شبانه ، با قیمت بیش از 250 هزار دلار شکایت کرده است. در اسناد دادخواست ، سایپس می گوید که از این افراد خسارت می خواهد زیرا وی ادعا کرده است که “از نظر مغزی آسیب دیدگی دیده است ، همچنین از ناحیه کمر ، گردن ، شانه ها و غیره آسیب دیده است.” وی همچنین می گوید این پول برای جبران “درد و رنج گذشته و آینده ، صورتحساب های پزشکی ، درآمد از دست رفته در آینده ، پریشانی عاطفی گذشته و آینده و خسارات تنبیهی” خواهد بود.

مطالب جالب  توری لانز سکوت خود را شکست

 Odell Beckham Jr.

رونالد مارتینز / گتی ایماژ

هیچ یک از طرفین درگیر در دادخواست به درخواست دادگاه اخیر سایپس پاسخ نداده اند ، پس آن را حفظ کنید در HNHH برای هرگونه به روزرسانی قفل شده است زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *