رفتن به نوشته‌ها

دونالد ترامپ در Drive-By Photo-Op

از هواداران خارج از بیمارستان استقبال كرد این تصمیم به دلیل اینکه رئیس جمهور در حال حاضر از COVID-19 رنج می برد ، مورد بحث واقع شد.

 Donald Trump، COVID-19، Coronavirus ساموئل کوروم / گتی ایماژ

” بنابراین ، اوه ، این یک سفر بسیار جالبی “، ترامپ قبل از تور SUV در به روزرسانی ویدیویی گفت. “من چیزهای زیادی در مورد COVID آموختم. من واقعاً با رفتن به مدرسه آن را آموختم. این مدرسه واقعی است ، این مدرسه بیایید کتاب بخوانیم … و من آن را دریافت کردم و آن را درک کردم و این یک چیز بسیار جالب است و من قصد دارم به شما اطلاع دهم. در ضمن ، ما ایالات متحده آمریکا را دوست داریم و آنچه اتفاق می افتد را دوست داریم. “

” من در شرف بازدید کمی غافلگیرانه هستم ” در این ویدئو.

منتقدان ترامپ می گویند تصمیم برای قرار دادن عوامل سرویس مخفی که باید او را در این وسیله نقلیه همراهی کنند ، بی احتیاط و غیرضروری است.

“هر فرد در وسیله نقلیه در طی آن “رانندگی” کاملاً غیرضروری ریاست جمهوری اکنون باید به مدت 14 روز قرنطینه شود “، جیمز پی فیلیپس ، که همچنین استاد دانشگاه جورج واشنگتن است ، در توئیتر نوشت. “آنها ممکن است بیمار شوند. آنها ممکن است بمیرند. برای تئاتر سیاسی. با دستور ترامپ زندگی خود را در معرض خطر تئاتر قرار دهند. این دیوانگی است. »

[از طریق]

مطالب جالب  جوینر لوکاس ایر او شکایات در "دله دزدی"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *