رفتن به نوشته‌ها

دونالد ترامپ در حال رقصیدن در صحنه YMCA ویروسی می شود

بسیاری از آمریکایی ها که قبلاً توسط بهبود سریع COVID-19 متحیر شده اند ، گیج می شوند که چرا او در حالی که کشور است ، بدون صحنه در صحنه بازی می کند ، استعاره و به معنای واقعی کلمه ، در شعله های آتش رفتن .

دوشنبه شب در یک راهپیمایی مبارزاتی در فلوریدا ، دونالد ترامپ به صحنه آمد تا “مصونیت” تازه کشف شده خود نسبت به COVID-19 را تحسین کند ، کمتر از دو هفته پس از اعلامیه خود او و بانوی اول ملانیا به ویروس مبتلا شده بودند. سپس او پیشنهاد کرد (یا تهدید کرد) ، در یکی دیگر از افتخارات سلامتی خود ، در حضور طرفداران برجسته خود بدون حضور در لباس بوسه را ببوسد.

ترامپ سپس به رقص در “YMCA” مردم دهکده پرداخت ، که با توجه به اوضاع نابسامان ملت ، بسیاری تصور کردند این یک حرکت بدون لطف است. در حال حاضر ، بیش از 215،000 آمریکایی به دلیل COVID-19 کشته شده اند ، کشته شدگان در آسمان نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر. حتی از نظر میزان سرانه مرگ ، ایالات متحده در رتبه 8 جهان قرار دارد ، که بسیاری احساس می کنند نتیجه عدم اقدام رئیس جمهور ترامپ در اقدامات احتیاطی علیه ویروس کرونا در اوایل سال است ، علیرغم اینکه می دانند شرایط چگونه می تواند جدی باشد.

trump florida رالی 2020

ترامپ در 12 اکتبر در راهپیمایی خود در فلوریدا – جو رادل / گتی ایماژ

ترامپ با انداختن ماسک های صورت به میان مردم ، علی رغم اینکه خودش یکی از آنها را نپوشیده بود ، از قضا شب را متوقف کرد. ترامپ در حالی که روی صحنه می رقصید در حالی که شهروندان کشور خودش برای پرداخت اجاره ، پایین نگه داشتن شغل و سلامتی تلاش می کنند ، بسیاری از مردم را به شدت بی صدا و ناشنوا نگاه می کنند همانطور که از تماشای هیبت خود متنفر هستند.

فیلم زیر را مشاهده کنید.

مطالب جالب  Papoose به آکورد دارد تغزلی وضوح در "Boxcutter"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *