رفتن به نوشته‌ها

دوجا بکار گربه تعطیل فرانسه مونتانا شایعات

عنصر

هر زمان دو هنرمند با هم دیده می شوند ، به خصوص اگر آنها عکس یا فیلم را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند ، مردم به طور خودکار تصور می کنند که باید در پشت صحنه عاشقانه ای وجود داشته باشد. این مورد اخیراً در مورد دوجا گربه و فرانسوی مونتانا پس از پخش ویدیویی از دو هنرمند برتر جدول که از یک وقت خصوصی در قایق بادبانی با دوستان خود لذت می برند ، بود. هیچ چیز خاصی در مورد این کلیپ وجود نداشت که نشان از این داشته باشد که این دو هنرمند با هم رابطه دارند ، اما طولی نکشید که شایعات به طور گسترده گسترش یافت.

گربه دوجا چند ثانیه طول کشید تا توییت کند پاسخ به شایعات. وی نوشت: “من و فرانسوی آهنگی را منتشر کردیم. F * ckin relax.” سپس ، یکی از طرفداران پرسید که آیا این همکاری شامل مگان تو استالیون نیز می شود؟ دوجا توئیت این شخص را “پسندید” ، اما وی تأیید نکرد که آیا هوستون هوتی به هر آنچه او و فرانسوی ها در استودیو پخته بودند اضافه می شود یا نه.

این تنها زنی نیست که در روزهای اخیر نام او به مونتانا فرانسه گره خورده است. همچنین گفته شد که خواننده رپ مونتانا پس از اینکه ستاره سابق خانه دارهای واقعی آتلانتا به تقلب در شوهرش متهم شد ، با ننه لیکز همزبانی زیادی داشته است.

مطالب جالب  Pretty Ricky's Baby Blue با پرداخت 24 میلیون دلار کلاهبرداری PPP وام
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *