رفتن به نوشته‌ها

مستند رابین ویلیامز ، “آرزوی رابین” ، تریلر جدیدی بدست می آورد

تیلور نورود در حال کارگردانی مستند جدید درباره روزهای پایانی رابین ویلیامز ، کمدین نمادین است. آرزوی رابین با تلاش ویلیامز با لوئی بدن دمانس و تأثیر آن در خودکشی وی در اوت 2014 مقابله خواهد کرد.

 Robin WIlliams رایان پیرس / گتی ایماژ

” مسلح با این نام درباره بیماری مغزی که هرگز از آن نشنیده ام ، مأموریت یافتم تا آن را درک کنم ، و این باعث شد که من از مسیر انتخاب نشده مشاوره خودداری کنم. » “با کمک ارزشمند متخصصان برجسته پزشکی ، دیدم که آنچه رابین و من از آن عبور کرده ایم ، سرانجام منطقی شد – تجربه ما با علم مطابقت داشت.”

“و آنچه در طول مسیر کشف کردم بزرگتر بود. از من و از رابین بزرگتر است. ” “داستان کامل در هنگام ساخت این فیلم فاش شد ، و این حقیقت را نشان می دهد که من و رابین به دنبال جستجوی آن بودیم.” او توسط شیندر و سه فرزند زنده مانده است.

“ما در مورد آنچه می خواستیم میراثمان در زندگی باشد بحث می کردیم ؛ وقتی زمان ما زمان رفتن بود ، چگونه می خواستیم احساسات مردم را ایجاد کنیم.” به یاد آورد “رابین گفت:” بدون از دست دادن ضرب و شتم ، من می خواهم به مردم کمک کنم که کمتر از این ترس داشته باشند. ” این فیلم در تاریخ 1 سپتامبر اکران می شود.

[از طریق]

مطالب جالب  گوشت گاو Charlamagne باشگاه خدا وزن آن در در جو Budden به Spotify در: "این احتمالا شما"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *