رفتن به نوشته‌ها

دیزی رایت قطره خاموش “من فشار بی نظیر”

عنصر

رپرهای مستقل برای موفقیت باید غالباً به مهارت شتابزدگی تسلط داشته باشند. در زمانی که بحث در مورد استقلال و مالکیت به بالاترین حد خود رسیده است ، رپرهایی مانند دیزی رایت هستند که ثابت کرده اند برای موفقیت نیازی به برچسب اصلی ندارند که از آنها پشتیبانی کند. همانطور که گفته شد ، My Hustle Unmatched عنوان مناسبی برای آخرین پیشنهاد Dizzee است. پروژه جدید این خواننده رپ دیروز به طور کامل 17 ترانه وارد شد. این پروژه شامل تک آهنگ منتشر شده قبلی ، “Sick Of Complaining” ft. مسابقه Hustle & Flow ، Beanz و همچنین حضور در نمایش های Landlord ، Enchanting ، Austin Sexton و Taylor Gang’s Chevy Woods است.

فقط چند ماه پس از اکران فیلم Blaze With Us 2 در کنار دمریک ، My Hustle Unmatched اولین پروژه انفرادی دیزی رایت در سال را نشان می دهد. در زیر آن را بررسی کنید.

مطالب جالب  تومی لارن بخاطر پوشیدن ماسک از جو بایدن طعنه می زند تومی لارن امروز صبح بخاطر سخنی که در پاسخ به توییت جو بایدن بیان کرد به موضوعات پرطرفدار ما بازگشته است. مفسر سیاسی با اظهارات گستاخانه در توییتر بیگانه نیست ، معمولاً گروهی از افراد را در این روند جمع می کند. آخرین باری که وی دو سنت بحث برانگیز خود را داد ، زمانی بود که از اتهامات (یا شاید فقدان آن) علیه افسران پلیس در پرونده برونا تیلور رونمایی شد. امروز ، به لطف جدید علوفه سیاسی از طریق ترامپ در مقابل بایدن. یا به بیان کلی تر ، ضد ماسک در مقابل ماسک. لارن ، در حالی که توییت می کند ، با ماسکهای ضد ماسک همراه است: "ممکن است کیف همراه آن ماسک را به همراه داشته باشید ، جو." این توییت در پاسخ به ویدئویی است که ترامپ را در یک طرف نشان می دهد ، نقاب خود را برمی دارد ، در حالی که در طرف دیگر ، بایدن ماسک خود را می پوشد. توییت اصلی از طریق بایدن با عنوان زیر عنوان شده است: "ماسک بزنید". لارن با پوشیدن ماسک القا می کند که بایدن "زن" است ، بنابراین او را از بین می برد. این توییت با واکنش های زیادی روبرو شده است ، اکثر مردم اظهار بی احترامی ساده خود نسبت به لارن و / یا شوک خود را از ادم سفیه درک کرده اند. در حالی که این توئیت در حال حاضر در حال ویروسی شدن است ، بایدن هنوز نتوانسته است لارن را مورد خطاب قرار دهد یا به آنها پاسخ دهد. تراشه Somodevilla / گتی ایماژ و پولدار غنی / گتی تصاویر توییت زیر را ببینید. به ما اطلاع دهید افکار خود را.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *