رفتن به نوشته‌ها

دمی لواتو در مورد ایجاد صلح با مشکلات خوردن در گذشته

دمی لواتو پیامی صریح در مورد مثبت بودن بدن را با ارسال جدیدی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او در مورد مبارزات خود با اختلالات خوردن در گذشته می نویسد.

Demi Lovato ریچ فیوری / گتی ایماژ

“واقعیت جالب: من هرگز مشاعره نداشتم تا زمانی که شروع به خوردن آنچه می خواستم کردم” ، زیرنویس “همه زندگی من از tittaayyys کوچک من متنفر بود و سپس هنگامی که در نهایت من اجازه می دهد تا از مسائل مربوط به غذا خوردن من ، من کتابهایی که من می خواستم !!! 😂😂 “او زیرنویس عکس. “این هیچ سوتین فشار آور یا مشاغل مشکی نیست! همه این من هستم! و شما می دانید چه چیزی ، آنها نیز تغییر خواهند کرد !!! و من با آن خوب خواهم بود !!”

لوواتو در مصاحبه اخیر خود با Zane Lowe در Apple Music دیدگاه جدید خود را گسترش داد. او می گوید که او آموخته است زندگی را بپذیرد و کمال غیرقابل تحقق است: “لواتو اضافه کرد:” من تصمیم گرفتم که به اندازه کافی زندگی خود را با نگرانی و استرس درمورد چیزهای غیر مهم تلف کردم. “و حالا بقیه زندگی من ، فقط به چیزهای مهم اهمیت می دهم. من دیگر کمال را تعقیب نمی کنم ، زیرا می دانم وجود ندارد. و این در مورد یافتن تعادل است. بله ، سفر ، اما احساس می کنم بسیاری از آنها با افزایش سن همراه است ، فقط یادگیری. “

پست Instagram Lovato را در زیر بررسی کنید.

[از طریق]

مطالب جالب  Moneybagg یو و آری فلچر کف زدن برگشت در یونگ Joc به با حال بارگذاری دیس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *