رفتن به نوشته‌ها

Delonte West “Roughing It Out” در Rehab: گزارش

تصاویر دلخراش دلته وست که در خیابان های دالاس برای پول گدائی می کرد ، امسال ویروسی شد و مارک کوبان پس از مشاهده آنها ، قول کمک به ستاره سابق هاپس را داد.

صاحب دالاس ماوریکس وست را در یک پمپ بنزین پیدا کرد ، با او گفتگویی انجام داد و قول داد که کمک لازم را به او برساند. پس از آن ، وست با مادرش پیوست و آنها توافق کردند که او را به یک مرکز توان بخشی در فلوریدا بفرستند. وی حدود یک هفته در ترمیم بوده و طبق گزارش جدید TMZ حال خوبی دارد.


جیسون مریت / گتی ایماژ

گزارش می شود که بسکتبالیست بازنشسته در مرحله سم زدایی خود است توانبخشی ، که یکی از سخت ترین قسمت ها برای گذراندن است. این در درمان او به فاز 1 معروف است و ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید طول بکشد. به طور م ،ثر ، به وست کمک می شود تا تمام آثار مواد مخدر و الکل را در سیستم خود از بین ببرد. وی توسط متخصصان تحت مراقبت قرار گرفته و پس از اتمام این پایان روند توانبخشی ، به مرکز جدیدی منتقل خواهد شد تا بر روی سلامت روان و برنامه های بلند مدت هوشیارانه تمرکز کند.

در این گزارش آمده است که دلونته “در حال حاضر خوب عمل می کند” و “آن را خشن” می کند.


گیل اوسکین / گتی ایماژ

امیدوارم که غرب بتواند مدتهای طولانی را پیدا کند راه حل کوتاه مدت برای سو abuse مصرف مواد ، همچنین قفل کردن منبع درآمد برای ماندن در خیابان ها. همه ما برای شما دعا می کنیم! 1601997182_e7a1a242766f07bdcf44dbe323bf1760.jpg “/>
گفته می شود دلونته وست در حال حاضر در مرحله سم زدایی برنامه خود” در حال بهبودی “است.
https://www.hotnewhiphop.com/delonte-west-roughing-it- news-in-rehab-report-news.119138.html

مطالب جالب  عدالت وزارت اسلم گوگل با آنتی تراست طرح دعوی در دادگاه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *